Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Domantas Sabonis surinko šeštąjį sezono trigubą dublį ir įrašė savo pavardę į Indianos „Pacers“ (17-22) rekordų knygą, tačiau net ir sėkmingo lietuvio pasirodymo neužteko pergalei pasiekti.

40
45
10
15

Indianos klubas namie 115:124 (40:25, 21:33, 30:31, 24:35) nusileido Bruklino „Nets“ (28-13) krepšininkams, kuri vertėsi be Kyrie Irvingo, Kevino Duranto ir Blake'o Griffino.

Domantas Sabonis per 39 minutes pelnė 18 taškų taškų (7/9 dvit., 1/2 trit., 1/3 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, 4 sykius suklydo bei tiek pat kartų prasižengė.

Aukštaūgis iš Lietuvos tapo daugiausiai kartų trigubą dublį per sezoną surinkusiu „Pacers“ žaidėju istorijoje. Iki šiol geriausias pasiekimas buvo penki, kurį Sabonis dalinosi su Lance'u Stephensonu.

Iš viso per karjerą 24-erių Sabonis jau yra surinkęs 10 trigubų dublių.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai dar pirmavo (96:92), tačiau „Nets“ laimėjo atkarpą 19:5 (111:101) ir „Pacers“ atsitiesti nebepavyko.

„Visose ketveriose rungtynėse po „Visų žvaigždžių“ dienos sustojame lemiamame kėlinyje. Nežinau. Nesustabdome varžovų gynyboje ten, kur turėtume tai padaryti“, – nusivylęs kalbėjo Sabonis.

Bruklino ekipos gretose pasižymėjo Jamesas Hardenas, kurio sąskaitoje per 42 minutes buvo 40 taškų (11/18 dvit., 2/9 trit., 12/14 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 15 rezultatyvių perdavimų ir 2 klaidos. Tai buvo jau 11-asis Hardeno trigubas dublis šį sezoną.

„Hardenas tiesiog darė tai, ką moka geriausiai“, – po rungtynių varžovo pasirodymą komentavo Sabonis.

„Pacers“ pralaimėjo ketvirtą sykį per pastarąsias penkerias rungtynes ir dabar Rytuose žengia 10-oje vietoje. Šeštą kartą paeiliui laimėję „Nets“ krepšininkai su Filadelfijos „76ers“ (28-13) dalijasi pirmąją vietą Rytuose.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 24 (9/12 dvit., 1/5 trit., 4 kld.), Carisas LeVertas 19 (3/8 dvit., 3/8 trit.), Domantas Sabonis 18 (7/9 dvit., 11 atk. kam., 11 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld.), T.J. McConnellis (6/9 dvit., 4 kld.) ir Dougas McDermottas po 12.

„Nets“: Jamesas Hardenas 40 (11/18 dvit., 2/9 trit., 12/14 baud., 10 atk. kam., 15 rez. perd.), Joe Harrisas 19 (5/7 trit.), Jeffas Greenas (4/8 dvit., 7/10 baud., 9 atk. kam.) ir Tyleris Johnsonas (2/6 trit., 5/6 baud.) po 15, Bruce'as Brownas (3/10 dvit., 5/6 baud.) ir Nicolasas Claxtonas (5/10 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.) po 11, DeAndre Jordanas 10 (5/5 dvit.).

Domanto Sabonio žaidimo epizodai:

Atrinkti (0) Visi (10)
Sakykit,ką norit,bet Sabonis sabo sunkiu darbu viską pasiekė.Jis yra tikras kovotojas,todėl ir daro viską komandos labui,kad ji tik laimėtų.Ir į tai įeina tiek perdavimai,tiek atkovoti kamuoliai,tiek taškai.Jis neieško dirbtinių trigubų dublių,jis tiesiog nori padėti komandai laimėti.
2021-03-18
kasioguru
kada tu durneli baigsi sau like\'us deliot? :) savo komentus like\'int tai cia jau apgailetina, kita vertus tu toks ir esi.
2021-03-18
+1
Tomas
Sabonis tegul ima pavyzdį iš Hardeno, kai nukraujavusią komandą vedė i priekį surinkdamas įspūdinga trigubą dublį 40 tšk, 10 reb, 15 ast. Domanto trigubas dublis išvis yra menkavertis palyginus su Hardenu. Sabonis niekada nebus tikras lyderis, kuris temps komandą į pergales. Tiesiog žais tik dėl statistikos, kad kuo tik daugiau trigubų dublių surinkti. To pavyzdys buvo 3 ir 4 kėlinys, kai per šį laiką pelnė tik 2 tšk ir visokiais būdais ieškojo kaip tik atlikti rezultatyvų perdavimą trigubui dubliui.
2021-03-18
-5
kasioguru
kas is tu trigubu, kai Pacers ritasi i dugna. kad ir kaip gerai Hardenas moka vienas tempt komanda, bet tokius Netsus turetu imt, jei galvoja apie playofus.
2021-03-18
-3
Ciongas
Geras jis žaidėjàs ir komanda gera, tik atsarginiai niekam tikę. Pagrindiniai žaidėjai pavargsta, o pakeisti nėra kam, todėl ir pralaimi 4 kėlinyje.
Mantas
taip atrodo, bet kai zinai kaip zingsniai skaiciuojasi ir pasiziuri dar karta - pamatai kad tai tik eilinis nba taisykliu dvizingsnis (nba taisykliu dvizingsnis = trizingsnis)... juokinga kai visokie komentatoriai ar "apzvalgininkai" rekia del tokiu zingsniu net nezinodami taisykliu normaliai... ir berekdami ismokina tokius kaip tu daryt ta pati...
2021-03-18
+1
R
smagu,bet rezultatyvus perdavimai tai kazkas neaiskaus. gauna pasa,tada dar pabegioja belekiek ir vistiek resultatyvu iraso.