Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Benas Simmonsas pataikė penktąjį karjeros tritaškį, tačiau ir jis neišgelbėjo Filadelfijos „76ers“ (28-13) nuo nesėkmės Rytų konferencijos favoritų mūšyje.

32
31
63%
5/8
71%
12/17

Giannio Antetokounmpo vedama Milvokio „Bucks“ (26-14) išvykoje per pratęsimą 109:105 (18:25, 13:20, 34:29, 28:19) palaužė be traumuoto Joelio Embiido žaidusį Pensilvanijos valstijos klubą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 11 sekundžių Danny Greenas tritaškiu sumažino šeimininkų atsilikimą iki minimumo (90:91), tačiau Khrisas Middletonas įmetė dvitaškį – 93:90.

Tris sekundes išsigelbėjimui turėję šeimininkai po minutės pertraukėlės puikiai išpildė derinį ir Furkanas Korkmazas išplėšė pratęsimą – 93:93.

Vis dėlto papildomoje atkarpoje Giannis pelnė 10 taškų paeiliui (105:98) ir atvedė svečius į pergalę. Po paskutinio metimo graikas atsisėdo ant parketo šalia „76ers“ atsarginių žaidėjų suolelio bei sulaukė švilpimo iš šeimininkų sirgalių.

„Tiesiog bandžiau pajusti malonumą ir mėgautis momentu“, – situaciją komentavo Giannis.

Vis dėlto toks Giannio elgesys nesužavėjo „76ers“ žaidėjų.

„Aš norėjau prieiti ir padaryti jam amerikietiškų imtynių veiksmą (angl. Stone Cold Stunner), bet jau turėjau vieną techninę pražangą, – pasakojo Dwightas Howardas. – Jis turėjo neįtikėtiną mačą, nenoriu kalbėti nesąmonių ar pasakyti kažką negatyvaus, bet mes dar su juo susitiksime.“

Spindėjęs Giannis per 42 minutes pelnė 32 taškus (12/17 dvit., 1/5 trit., 5/8 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 6 sykius suklydo.

Rungtynių pabaigoje tritaškį pataikęs Simmonsas aikštėje praleido 45 minutes, per kurias įmetė 13 taškų (5/15 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, blokavo 2 metimus, 7 sykius suklydo bei 5 kartus pažeidė taisykles.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 19 (7/19 dvit., 9 atk. kam.), Danielis Greenas 18 (6/14 trit.), Shake'as Miltonas 15 (6/12 dvit.), Benas Simmonsas (5/15 dvit., 10 atk. kam., 12 rez. perd., 2 blok., 7 kld.) ir Dwightas Howardas (6/11 dvit., 15 atk. kam.) po 13, Furkanas Korkmazas 11 (3/4 trit.), Sethas Curry 10 (2/8 trit.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (12/17 dvit., 1/5 trit., 5/8 baud., 15 atk. kam., 6 kld.), Donte DiVincenzo 20 (3/7 dvit., 4/9 trit., 8 atk. kam., 3 per. kam.), Jrue Holiday 19 (6/9 dvit., 1/5 trit., 3 per. kam., 4 kld.), Khrisas Middletonas 15 (6/12 dvit., 8 kld.), Brookas Lopezas 14 (3/6 trit., 7 atk. kam.).