Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Luka Dončičius sužaidė vienas rezultatyviausių karjeros rungtynių, o jo vedamas Dalaso „Mavericks“ (21-18) klubas šventė pergalę.

42
43
55%
6/11
59%
10/17

Teksaso ekipa savo aikštėje 105:89 (24:29, 32:22, 21:20, 28:18) įveikė Los Andželo „Clippers“ (26-16) ir atsirevanšavo už prieš pora dienų patirtą pralaimėjimą.

Dončičius per 42 minutes pelnė 42 taškus (10/17 dvit., 6/11 trit., 4/5 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei 4 sykius suklydo.

Tai slovėnui buvo trečios rezultatyviausios sezono rungtynės. Dončičiaus rezultatyvumo rekordas NBA yra 46 pelnyti taškai.

„Jie yra tikrai labai gera komanda gynyboje ir sunku žaisti prieš juos du mačus paeiliui. Tai lyg atkrintamosios ir turime būti tam pasiruošę, jei ten pateksime“, – po dvikovos sakė Dončičius.

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo atkarpa 5:0, įgijo dviženklį pranašumą (82:71), kurį sėkmingai išsaugojo iki mačo pabaigos.

Nugalėtojams Kristaps Porzingis per 34 minutes pelnė 11 taškų (4/10 dvit., 1/4 trit., 0/1 baud.), atkovojo 13 kamuolių, blokavo 2 metimus ir 4 sykius suklydo.

Los Andželo ekipos gretose pasižymėjo Paulas George'as, kurio sąskaitoje per 41 minutę buvo 28 taškai (5/12 dvit., 5/8 trit., 3/3 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 4 klaidos.

„Mavericks“: Luka Dončičius 42 (10/17 dvit., 6/11 trit., 9 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok., 4 kld.), Timas Hardaway 15 (3/7 trit.), Joshas Richardsonas 14, Maximilianas Kleberas 12, Kristaps Porzingis 11 (4/10 dvit., 13 atk. kam., 2 blok., 4 kld.).

„Clippers“: Paulas George'as 28 (5/12 dvit., 5/8 trit., 7 atk. kam., 4 kld.), Kawhi Leonardas 20 (8/17 dvit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Ivica Zubacas 14 (7/9 dvit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Marcusas Morrisas 11 (4/5 dvit., 1/9 trit., 7 atk. kam.).