Nuotr.: sina.com.cn
Nuotr. sina.com.cn

Donato Motiejūno atstovaujamas Sindziango „Flying Tigers“ (30-15) įtvirtino pozicijas ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje Kinijos pirmenybėse.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Šį kartą Sindziango klubas 119:88 (33:26, 29:20, 28:22, 29:20) sutriuškino Džiangsu „Dragons“ (8-37) ekipą.

Lietuvis nugalėtojams per 24 minutes surinko dvigubą dublį – 17 taškų (7/9 dvit., 1/2 trit.) ir 12 atkovotų kamuolių. Motiejūnas taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

Rezultatyviau už centrą iš Lietuvos nugalėtojų gretose žaidė Zhou Qi, per 29 minutes surinkęs 20 taškų (6/11 dvit., 1/3 trit., 5/8 baud.) bei sugriebęs 17 kamuolių.

„Dragons“ 19 taškų surinko Wu Guanxi, 18 pridėjo Jiangas Haroanas.

Penkių pergalių pranašumą prieš penktąją vietą turintys „Flying Tigers“ artėja prie ketvirtfinalio. Pirmąsias keturias vietas užėmę klubai pateks tiesiai į ketvirtfinalį, o 5-12 vietas užėmusios komandos jėgas aiškinsis aštuntfinalyje.

Atrinkti (0) Visi (3)
Keista,kad D-MO baudų šį kartą nemetė nei vienos.Daug jų meta,daug prameta,bet sugeba išprovokuoti peažangas.Reiškias šį kartą puolime buvo pasyvesnis,ne toks aštrus ir metė daugiau iš vidutinio nuotolio.