Nuotr.: Scanpix Baltics
Nuotr. Scanpix Baltics

Keturių Lietuvos krepšininkų susitikime VTB Vieningoje lygoje pergalę šventė Manto Kalniečio vedama Krasnodaro „Lokomotiv“ (13-6), kuri namuose 85:68 (27:12, 28:19, 15:20, 15:17) lengvai įveikė Permės „Parma“ (7-11) su siautėjusiu Eigirdu Žukausku.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

28-erių 201 cm ūgio Žukauskas per 32 minutes pelnė 32 taškus (8/11 dvit., 2/3 trit., 10/11 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, keturis kartus prasižengė, perėmė 3 kamuolius, suklydo vieną kartą ir surinko 37 naudingumo balus.

Nugalėtojams Kalnietis per 31 minutę surinko 23 taškus (5/6 dvit., 4/5 trit., 1/1 baudos), 9 rezultatyvius perdavimus, du atkovotus kamuolius, keturias klaidas ir 28 naudingumo balus.

Žukauskas ir Kalnietis savo komandose buvo rezultatyviausi žaidėjai.

Kalnietis uždaro pirmąjį kėlinį:

Mindaugas Kuzminskas prie pergalės per 29 minutes pridėjo 11 taškų (2/4 dvit., 1/2 trit., 4/4 baudų), 7 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 3 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką, 1 pražangą, 3 klaidas ir 17 naudingumo balų.

Pralaimėjusiems Adas Juškevičius per 18 minučių įmetė 4 taškus (2/3 dvit., 0/3 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, po du kartus prasižengė ir suklydo, perėmė vieną kamuolį bei įsirašė 2 naudingumo balus.

Po šių rungtynių Kazio Maksvyčio treniruojama Permės komanda su septyniomis pergalėmis liko devintoje vietoje, o „Lokomotiv“ su 13 pergalių žengia ketvirtoje pozicijoje.