Nuotr.: ZUMAPRESS.com – Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com – Scanpix

Maskvos CSKA (19-10) pataikė 16 tritaškių ir antrą kartą šį sezoną įveikė Madrido „Real“ (17-13) krepšininkus. Visas rungtynes „Wizink Center“ arenoje dominavę rusai iškovojo pergalę 96:89 (23:21, 32:20, 19:26, 22:22).

23
30
100%
7/7
2

Taip CSKA atsitiesė po dviejų iš eilės nesėkmių, per kurias turėjo pripažinti Milano „AX Armani Exchange“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ persvarą.

Nuo pirmos iki paskutinės minutės Madride pirmavę CSKA vienu metu turėjo 20 taškų persvara, ketvirtajame kėlinyje turėjo paprakaituoti, bet per mažesnį nei 5 taškų atstumą varžovų neprileido.

Po Johanneso Voigtmanno tritaškio CSKA 23-ąją minutę buvo pirkeyje 63:43, bet varžovai spurtavo ir ketvirtojo kėlinio pradžioje jau kvėpavo svečiams į nugaras – 69:74.

Penki iš eilės Voigtmanno taškai vėl atitolino CSKA (81:70), bet „Real“ į kovą grąžino pora varžovų pražangų.

Iš pradžių Tornike Šengelija užsidirbo nesportinę pražangą, po to Jaycee Carrollas išprovokavo pražangą mesdamas iš toli, ir po penkių iš eilės baudų „Real“ vėl priartėjo – 85:90.

Visgi po to „Real“ suklydo, neatsikovojo kamuolių po savuoju krepšiu, o pergalę rusams įtvirtino tritaškį pataikęs Voigtmannas, kuris iš viso surinko 18 taškų.

Maskvos ekipos gretose pasižymėjo Willas Clyburnas, kurio sąskaitoje per 27 minutes – 23 taškai (2/5 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai), 4 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Madrido komandai Walteris Tavaresas per 36 minutes pelnė 12 taškų (5/10 dvitaškiai), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

CSKA po šio laimėjimo turnyrinėje lentelėje žengia treti, „Real“ – septinti.

„Real“: Trey Thompkinsas 20 (4/8 trit.), Jaycee Carrollas 17 (2/4 trit., 5/5 baud.), Fabienas Causeuras 14 (3/6 trit.), Gabrielis Deckas (2/3 trit., 5 atk. kam.), Walteris Tavaresas (5/10 dvit., 13 atk. kam., 6 rez. perd., 3 blok., 31 naud.) po 12, Alberto Abalde 7.

CSKA: Willas Clyburnas 23 (4/6 trit., 7/7 baud., 30 naud.), Mike'as Jamesas 22 (4/6 trit., 4 rez. perd.), Johannesas Voigtmannas 18 (4/7 trit., 9 atk. kam.), Tornike Šengelija 14 (4/7 trit.).