Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Vašingtone nugriaudėjo taškų uraganas. Keturi krepšininkai pelnė 34 ir daugiau taškų, o pergale džiaugėsi namų tvirtovę apgynę Vašingtono „Wizards“ (15-25) lyderiai Bradley Bealas ir Russellas Westbrookas.

35
48
15
13

JAV sostinės klubas 131:122 (31:20, 33:26, 36:36, 31:40) įveikė NBA lyderę – Jutos „Jazz“ (29-11) su Donovanu Mitchellu ir Joe Inglesu priešakyje. „Wizards“ tai buvo pirmoji pergalė po penkių nesėkmių iš eilės.

Tuo pačiu šeimininkai nutraukė devynių pralaimėjimų seriją prieš „Jazz“ klubą.

Bealas pirmenybių lyderiams atseikėjo 43 taškus, įmesdamas 12 iš 18 dvitaškių, 4 iš 6 tritaškių ir 7 iš 8 baudų.

Westbrooko sąskaitoje – trigubas dublis: 35 taškai (10/18 dvit., 2/5 trit., 9/11 baud.), 15 atkovotų kamuolių ir 13 rezultatyvių perdavimų. „Wizards“ žvaigždė suklydo 5 sykius.

Karjeros rezultatyvumo rekordą pagerinęs Joe Inglesas sumetė 8 iš 10 tritaškių ir surinko 34 taškus. Donovanas Mitchellas įsirašė 42 taškus (12/18 dvi., 4/12 trit., 6/7 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus, 4 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius.

Gynėjas taip pat 4 kartus klydo.

Vašingtono klubas iniciatyvą į savo rankas paėmė pirmajame kėlinyje, kada surinko 13 taškų iš eilės ir atitrūko 23:12. Prieš ilgąją pertrauką „Wizards“ persvara siekė 24 taškus (64:40).

„Jazz“ arčiausiai pavyko priartėti likus žaisti pusseptintos minutės, kada deficitas sumažėjo iki septynių taškų (105:112).

Jutos komandos krepšininkai iš toli pataikė 18 tritaškių iš 48 bandymų (38 proc.), tuo metu šeimininkai – 7 iš 17 (41 proc.).

Rudy Gobertas susirinko dvigubą dublį (10 tšk. ir 13 atk. kam.), bet realizavo vos 2 baudas iš 10 (20 proc.).

NBA pagal pergales pirmaujanti „Jazz“ kovo mėnesį laimėjo tik dvejas iš šešerių rungtynių.

„Wizards“: Bradley Bealas 43, Russellas Westbrookas 35 (15 atk. kam., 13 rez. perd., 5 kld.), Rui Hachimura 12 (7 atk. kam.), Robinas Lopezas 11.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 42 (16/30 metimai), Joe Inglesas 34 (8/10 trit.), Royce'as O'Neale'as 11 (7 atk. kam.), Rudy Gobertas 10 (2/10 baud., 13 atk. kam.).