Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Los Andželo „Lakers“ (28-13) su LeBronu Jamesu pamažu grąžinasi prarastas pozicijas Vakaruose.

37
39
83%
5/6
77%
10/13

Karalius sumetė 37 taškus ir nutiesė NBA čempionams kelią į pergalę namuose 116:105 (31:24, 29:21, 23:34, 33:26) prieš LaMelo Ballo vedamą Šarlotės „Hornets“ (20-20).

Finikso „Suns“ (26-13) suklupus prieš Minesotos „Timberwolves“, „Lakers“ (28-13) grįžo į antrąją vietą, atitrūkdama per 1,5 pergalės. Pirmoje pozicijoje – Jutos „Jazz“ (29-11).

Los Andželo ekipa laimėjo ketvirtą kartą paeiliui ir šeštąsyk per aštuonerias rungtynes, nepaisant Anthony Daviso netekties.

36-erių Jamesas per 37 minutes realizavo 10 iš 13 dvitaškių, 4 iš 9 tritaškių ir 5 iš 6 baudų, taip pat atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Likus pustrečios minutes Devonte Grahamas sumetė baudas ir „Hornets“ priartėjo iki 101:108.

Tuomet Jamesas kitoje atakoje atsakė dviem taškais, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as pridėjo taiklų dvitaškį ir „Lakers“ vėl buvo priekyje dviženkle persvara – 112:101.

Jamesas ir LaMelo rungtynes uždarė apsikeisdami taškais – 116:105.

33 minutes žaidęs Ballas buvo rezultatyviausias „Hornets“ žaidėjas. Jis sumetė 26 taškus (8/13 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir sugriebė 5 kamuolius, bet 6 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 37 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Dennisas Schroderis 22 (2/7 trit.), Kyle'as Kuzma (4/10 trit.) ir Talenas Hortonas-Tuckeris – po 12.

„Hornets“: LaMelo Ballas 26 (7 rez. perd., 6 kld.), Terry Rozieras 20, P.J. Washingtonas 18, Devonte Grahamas 12.

Rungtynių momentai:

Atrinkti (0) Visi (3)
Jo
Ar būtina į straipsnį tiek video prikrauti, dar tiek pat reklamų, gaunasi net ne skaitalas, o kažkoks šlamštalas. Jei jau pragyvenat iš reklamų, tai bent video skaičių vertėtų sumažinti iki vieno highlight\'o, o ne visų rungtynių epizodus atskiruose video kelti. O į temą, Damien Jones palieka malonų įspūdį. Gali gintis tiek po krepšiu, tiek ties perimetru, geras kojų darbas. Bet du trūkumai akivaizdūs ir juos reiktų pašalinti: kova dėl kamuolių ir kvailos pražangos. O puolime su laiku reikalai pagerės savaime. Žiūrint į lavoną Gasol gynyboje, tai Jones lyg All NBA defence žaidėjas. Aišku, Gasol pataiko kartais tritaškį, asistuoja kamuolį, bet kas iš to, kad gynyboje medį vaidina. O kol tas medis negrįžo iš pasimatymo su korona, Jones vertėtų geriau išnaudoti gaunamas minutes, gal ir Lakers juo patikėtų. Kol dar mainų langas neužsidarė, išsiųstų senį į frančizę, kur saulė nešviečia.