Nuotr.: Zumapress – Scanpix
Nuotr. Zumapress – Scanpix

„Valencia“ (16-14) Eurolygos išvykos rungtynėse turėjo vargo Mytiščiuose, tačiau galiausiai išvargo pergalę prieš Maskvos srities „Chimki“ (3-26) – 77:68 (27:17, 17:21, 14:11, 19:19).

12
19
9
2

Po šio laimėjimo Valensijos ekipa pergalėmis aplenkė Kauno „Žalgirį“ (15-15), kuris nukrito į 11-ąją vietą.

Likus žaisti mažiau nei 7 minutes svečiai padidino savo pranašumą iki 19 taškų (71:52), tačiau tuomet „Chimki“ spurtavo 16:2 ir priartėjo iki 5 taškų – 68:73.

Vis dėlto papildomo žingsnio šeimininkai žengti nesugebėjo, o „Valencia“ pergalę įtvirtino Nikola Kaliničius bei Derrickas Williamsas – 77:68.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Williamsas – 18 taškų (7/8 dvit., 1/5 trit., 1/2 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 3 klaidos ir 17 naudingumo balų per 26 minutes.

„Chimki“ neišgelbėjo galingas Jordano Mickey pasirodymas – 20 taškų (7/18 dvit., 6/6 baud.), 7 atkovoti ir 3 perimti kamuoliai, 3 klaidos bei 19 naudingumo balų per aikštėje praleistas 36 minutes.

„Chimki“ ir vėl nepadėjo ryškiausia jų žvaigždė Aleksejus Švedas, o svečiai vertėsi be rankos traumą besigydančio Bojano Dubljevičiaus.

„Chimki“: Jordanas Mickey 20 (7/18 dvit., 6/6 baud., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Sergejus Karasiovas 16 (2/5 trit., 8/9 baud.) ir Errickas McCollumas po 10 (1/7 dvit., 5/5 baud., 5 rez. perd.).

„Valencia“: Derrickas Williamsas 18 (7/8 dvit., 1/5 trit.), Mike'as Tobey 12 (6/8 dvit., 9 atk. kam.), Klemenas Prepeličius (2/5 trit.) ir Nikola Kaliničius (5 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok.) po 10.

Atrinkti (0) Visi (6)
Oly
Tai pranasuma turi Zalgiris Ziurint kokie varzovai liko Oly Kad nemanau ar aplenks
2021-03-20
-1
mod123
pergalem drasiai gali aplenkt, uztenka sekmingiau suzaist tas 4 likusias ir drasiai sedim uz nugaros.🙂
2021-03-20
+1
Toks pat vaizdas bus ir kitamet ir dar kitamet iki kol pagaliau zalgirio vadovybe supras jog reikia komandoje tureti daugiau atletisku zaideju. Derrick Williams gryba pjove NBA lygoje, bet su tokiais savo fiziniais duomenim jis puikiai tvarkosi cia su eurolygos zaidejais. Tas pats Asvelis budami grybais pora pergaliu grynai paeme atletiskumu.