Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Indianos „Pacers“ (18-22) sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes ir šventė vieną didžiausių pergalių.

16
34
15
3

Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai išvykoje 137:110 (32:30, 36:28, 31:24, 38:28) nepaliko vilčių Majamio „Heat“ (22-20) krepšininkams.

Domantas Sabonis per 28 minutes surinko 13 taškų (5/11 dvit., 3/6 baud.), 15 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus bei 4 klaidas.

„Pacers“ visus reikalus sutvarkė po ilgosios pertraukos. Malcolmas Brogdonas bei Justinas Holiday smeigė po tritaškį, Mylesas Turneris įkrovė iš viršaus, o Dougas McDermottas pridėjo dar vieną tolimą metimą ir atkarpą 14:7 laimėję „Pacers“ įgijo 19 taškų persvarą – 95:76.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė fantastiškai tritaškius pataikęs Brogdonas, kuris surinko 27 taškus (3/3 dvit., 7/9 trit.), 4 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus kamuolius ir 3 klaidas.

„Heat“: Bamas Adebayo 20 (8/11 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Jimmy Butleris 17 (6/10 dvit., 5/5 baud., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Goranas Dragičius 16 (4/6 dvit., 2/4 trit.), Tyleris Herro 15 (3/10 dvit., 1/5 trit., 6/6 baud., 5 atk. kam.), Gabe'as Vincentas 9, Kelly Olynykas (1/7 trit., 6 atk. kam.), Kendrickas Nunnas ir KZ Okpala po 7.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 27 (7/9 trit., 4 rez. perd.), Justinas Holiday (5/8 trit.) ir Dougas McDermottas (4/7 dvit., 2/5 trit.) po 17, T.J. McConnellas 16 (8/9 dvit., 6 atk. kam., 15 rez. perd., 3 per. kam.), Domantas Sabonis 13 (5/11 dvit., 15 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Mylesas Turneris (2/3 trit., 5 atk. kam., 5 blok.) ir Jeremy Lambas (3/5 trit.) po 12, Carisas LeVertas 8 (4/9 dvit., 7 rez. perd.).