Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jonas Valančiūnas įsirašė dar vieną dvigubą dublį, tačiau Memfio „Grizzlies“ (18-20) tai neišgelbėjo.

40
41
62%
8/13
4

Tayloro Jenkinso auklėtiniai namuose 103:116 (26:34, 22:33, 24:24, 31:25) nusileido „Golden State Warriors“ (22-20) ekipai.

Valančiūnas per 25 minutes surinko 10 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), 16 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką ir 2 klaidas.

„Warriors“ geriau už mus kovėsi, – sakė Jenkinsas. – Jie žaidė kiečiau už mus ir rungtynių toną nustatė anksti. Šiandien mes nesikovėme ir tai turėsime daryti kitose rungtynėse.“

„Warriors“ visus reikalus išsprendė jau pirmoje mačo dalyje. Andrew Wigginsas įkrovė iš viršaus, Kelly Oubre pridėjo dvitaškį, o kanadietis bei Jordanas Poole‘as atseikėjo po dar vieną tolimą metimą ir antrojo kėlinio pabaigoje svečiai susikrovė 21 taško persvarą – 67:46.

Per likusią rungtynių dalį „Grizzlies“ atsitiesti nebesugebėjo, o triuškinamą deficitą sušvelnino pačioje susitikimo pabaigoje.

Būtent Wigginsas šiose rungtynėse spindėjo ryškiausiai. Geriausią sezono mačą sužaidęs kanadietis per 34 minutes surinko 40 taškų (8/13 dvit., 6/11 trit., 6/9 baud.), 8 atkovotus ir 4 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus bei 2 klaidas.

„Vien pastangos buvo fantastiškos, – po pergalės džiaugėsi Steve‘as Kerras. – Supratome, kad šiose rungtynėse negalime klysti, privalome kovoti dėl atšokusių kamuolių. Manau, kad jau pirmoje dalyje parodėme, jog jiems lengvai neatiduosime nieko.“