Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Kauno „Žalgiris“ (2-0) tęsia pergalingą žygį Eurolygos jaunimo (iki 18 m.) atrankos turnyre.

17
15
43%
3/7
67%
2/3

Arvydo Gronskio auklėtiniai Stambule 76:59 (21:17, 20:21, 16:11, 19:10) pranoko Bursos „Tofaš“ (0-2) krepšininkus ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje kauniečiai pirmavo 5 taškais (59:54), tačiau tuomet Radvilas Kneižys smeigė du tritaškius iš eilės, Ugnius Jaruševičius pridėjo dvitaškį ir „Žalgiris“ įgijo 11 taškų persvarą – 67:56.

Neilgai trukus Jaruševičius pridėjo vieną baudos metimą, o Liutauras Lelevičius atseikėjo tolimą metimą ir likus žaisti dvi minutes rungtynių baigtis tapo aiški – jaunieji žalgiriečiai pirmavo 74:58.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Lelevičius per 29 minutes surinko 17 taškų (3/4 dvit., 3/7 trit., 2/3 baud.), 2 perimtus ir 1 atkovotą kamuolį, 4 išprovokuotas pražangas bei 15 naudingumo balų.

Trečiąsias B grupės rungtynes „Žalgiris“ žais su „Real“ (2-0). Dvikovos pradžia – šeštadienį 19 val. Šio mačo nugalėtojas pateks į atrankos turnyro finalą.

„Tofaš“: Ege Demiras 17 (8/14 dvit., 13 atk. kam., 25 naud. bal.), Berke Buyuktuncelis 14 (3/6 trit.), Kivancas Čolas 10 (3/9 dvit.).

„Žalgiris“: Liutauras Lelevičius 17 (3/4 dvit., 3/7 trit.), Ugnius Jaruševičius 13 (6/11 dvit.), Dovydas Butka 11 (4/6 dvit.), Titas Sargiūnas 10 (3/7 dvit.).

Atrinkti (0) Visi (6)
Liko kelios valandos ir mano zodziai issipildys, galesit verkti :)
2021-03-20
-1
Pergales baigesi, laikas namo kawenskiams..