Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (10-14) komanda Betsafe – LKL mače parodė charakterį, surengė puikią atkarpą trečiojo kėlinio pabaigoje ir taip dėjo pamatus pergalei.

23
28
9
4

Gedimino Petrausko auklėtiniai dramatiškoje kovoje svečiuose 76:71 (18:25, 16:16, 26:16, 16:14) atsilaikė prieš Prienų „CBet“ (9-16) klubą.

Nugalėtojams Tomas Lekūnas per 34 minutes pelnė 23 taškus (3/7 dvit., 3/7 trit., 8/10 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas bei surinko 28 naudingumo balus.

Iki mačo pabaigos likus minutei ir 17 sekundžių Egidijus Dimša dvitaškiu rezultatą išlygino (71:71), bet tuomet Lekūnas pataikė du baudų metimus.

Igno Sargiūno dvitaškis tikslo nepasiekė, o tuomet „Pieno žvaigždžių“ naujokas Stevenas Haney įmetė vieną baudą (74:71).

Lemiamai atakai „CBet“ turėjo 15,7 sek., bet Sargiūno tritaškis buvo netikslus, o Lekūnas sumetė baudas ir įtvirtino svečių pergalę.

„CBet“ sėkmingai pradėjo trečią ketvirtį ir buvo susikrovusi 15 taškų persvarą (52:37), bet Jahennsas Manigat tolimais metimais vis bandė pateikti atsaką ir jam tai sekėsi neblogai – jis realizavo keturis tolimus šūvius.

„Pieno žvaigždės“ naudojosi strigusiu šeimininkų puolimu ir galiausiai laikė kontrolę savo rankose bei pirmavo 60:57. Tai padaryti leido puiki 6 minučių atkarpa, kurioje „CBet“ pelnė vos 3 taškus, o „Pieno žvaigždės“ – 21.

Lekūnas paskutinėmis mačo sekundėmis gavo smūgį į kaklą ir paliko aikštę iki sirenos.

„CBet“: Egidijus Dimša 14 (7/9 dvit., 5 atk. kam.), Dominykas Domarkas (7 rez. perd.), Einaras Tubutis ir Justinas Jogminas (4/4 dvit.) po 11, Mindaugas Sušinskas ir Ignas Sargiūnas po 8.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 23 (8/10 baudų, 9 atk. kam.), Paulius Petrilevičius 14, Jahennsas Manigat 13, Stevenas Haney 8, Edgaras Želionis 7 (7 atk. kam.).

Prienai
Tikejausi Prienu pergales Bet patys ikrito i duobe strigui puolimui Bet Jei ir pavyks nugalet Dzukija Paskiau su Rytu du kart
2021-03-20
+1
duobe
Laimėjo Pasvalys ,bet žaidimas visai neitikina. Kaip Prienai sugebėjo atiduoti rungtynes nors 15 taškų turėjo ,3 -čiam kėliny klausimaz?
2021-03-20
-1
Taipva
teisejai iseme is rungtyniu vieninteli Prienu izaideja Lecomte duodami jam 2 technines, o veliau ir Susinska
2021-03-20
+1
Prienai
Sikart 15 tasku prienai isvaiste Pieno zvaigzdes po pertraukos parode charakteri Lekunas jau kelintas runktynes patraukia