Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Panevėžio „Lietkabelio“ (17-8) komanda galingai pradėjo Betsafe – LKL rungtynes, tačiau pranašumo neišlaikė ir dėl pergalės turėjo kautis iki paskutinių minučių.

25
23
69%
9/13
7

Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose 88:78 (29:19, 21:24, 19:25, 19:10) įveikė Mindaugo Kupšo vedamą Utenos „Juventus“ (17-8).

Utenos komandai Kupšas per 27 minutes pelnė 27 taškus (10/10 dvit., 7/8 baudų), atkovojo 7 kamuolius, sykį suklydo, penkis kartus prasižengė, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 35 naudingumo balus.

27 taškai – pakartotas vidurio puolėjo karjeros rekordas LKL.

Prasidėjus priešpaskutinei mačo minutei Ignas Vaitkus pataikė abi baudas ir rezultatą išlygino (78:78). Visgi „Juventus“ daugiau taškų nepelnė.

Djorde Gagičius galingai įkrovė į krepšį, Kyle'as Vinalesas pridėjo dvitaškį, Vytenis Lipkevičius sumetė tris baudas, vieną iš jų – po Martyno Gecevičiaus techninės pražangos, Vinalesas dar smeigė tritaškį, o atkarpą 10:0 surengęs „Lietkabelis“ šventė pergalę.

Gagičiaus skrydis:

„Lietkabelyje“ debiutavo Panagiotis Kalaitzakis, kuris per 21 minutę pelnė 5 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 perdavimus, tiek pat kartų klydo, išprovokavo 2 pražangas, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 4 naudingumo balus.

Kalaitzakio dėjimas:

„Juventus“ ekipa vertėsi be traumuoto Vaido Kariniausko.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 27 (10/10 dvit., 7/8 baud., 7 atk. kam., 35 naud. bal.), Žygimantas Skučas 11, Martynas Gecevičius (7 atk. kam.) ir Ignas Vaitkus (5 rez. perd.) po 10, Marius Runkauskas 7.

„Lietkabelis“: Kyle'as Vinalesas 25 (9/13 dvit., 7 rez. perd.), Gabrielius Maldūnas 14 (7/10 dvit., 8 atk. kam.), Djorde Gagičius 13 (4/4 dvit., 5/8 baudų), Gytis Masiulis 12 (3/4 trit., 7 atk. kam.).

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (3)
Juve
Tai kad patis juves zaidejai paskandino save Runkauskas Gecevicius Su Techinem ir klaidu netruko pabaigoje pramesti metimai del 3 vietos viskas per nauja
2021-03-20
-1
Vox
Juvė buvo pernelyg įsijautusi į geros komandos įvaizdį ir gavo eilinę pamoką. Taip Ltk sugeba barstyti taškus antraeilėms komandoms, bet Juvei to patirti neteko. 4 iš 4.