Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Svarbią pergalę LKL kovoje dėl patekimo į atkrintamųjų etapą iškovojo Alytaus „Dzūkija“ (8-15), namuose 87:76 (29:20, 24:25, 20:19, 14:12) įveikusi turnyro lentelės kaimynus Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (7-18) krepšininkus.

20
31
100%
4/4
50%
4/8

Ketvirtajame kėlinyje alytiškiai per pirmas penkias minutes į savo krepšį praleido vos du taškus ir nutolo 79:66.

Į pergalę „Dzūkijos“ komandą vedė įžaidėjo Kristupo Žemaičio ir centro Giedriaus Staniulo tandemas. Jiedu kartu pelnė daugiau nei pusę komandos taškų – 49.

Žemaitis per 36 minutes pelnė 20 taškų (2/5 dvit., 4/8 trit., 4/4 baudų) ir pridėjo 10 rezultatyvių perdavimų, taip užfiksuodamas 31 naudingumo balų rodiklį.

Staniulis per 27 minutes surinko 29 taškus (13/16 dvit., 3/5 baudų) ir sugriebė 5 atkovotus kamuolius. Tai buvo geriausios centro rungtynės šį sezoną.

Alytiškių kapitonas Artūras Jomantas pademonstravo universalumą: pelnė 8 taškus, sugriebė 7 atkovotus kamuolius ir išskirstė 6 rezultatyvius perdavimus.

Naudingiausiai Kėdainių ekipoje rungtyniavo neseniai prie komandos prisijungęs Julius Jucikas – jo sąskaitoje 19 naudingumo balų.

Alytiškiai šiose rungtynėse atliko beveik dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų – 23 prieš 12, taip pat ženkliai taikliau atakavo iš dviejų taškų zonos – 62 proc. prieš 42 proc.

Tai buvo jau trečioji šių dviejų komandų tarpusavio akistata šiame sezone. Visus tris kartus laimėjo Alytaus komanda.

„Dzūkija“: Giedrius Staniulis 29 (5 atk. kam.), Kristupas Žemaitis 20 (10 rez. perd.), Paulo Marinelli ir Matas Jucikas po 9, Artūras Jomantas 8 (7 atk. kam., 6 rez. perd.,  18 naud. bal.).

„Nevėžis-Optibet“: Sedrickas Barefieldas 17, Julius Jucikas 16. Rafaelis Luzas 15.

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (3)
nuka galiu pasakyt.dar nesu girdejas.Mariaus tokio nepatenkinto ir pikto.manau kitom varžibom bus max pasiruosta.ir bus pergale.nes kitaip bus dugnas.plius dar prisides spaudimas del paakutines vietos.semkes NEV.