Nuotr.: USA Sports Today-Scanpix
Nuotr. USA Sports Today-Scanpix

NCAA lietuvių universitetai tęsia pasirodymus „Kovo beprotybėje“.

Modesto Kanclerio atstovaujama ir penktąjį reitingą turinti Kreitono „Bluejays“ ekipa po dramatiškos kovos 63:62 (34:30, 29:32) palaužė Santa Barbaros „Gauchos“ krepšininkus.

Likus žaisti pusantros minutės „Bluejays“ pirmavo 61:58, tačiau Amadou Sow surinko keturis taškus paeiliui ir likus 37 sekundėms persvėrė rezultatą „Gauchos“ naudai – 62:61.

Kreitono gelbėtoju tapo Christianas Bishopas, kuris likus 16 sekundžių išprovokavo varžovo pražangą, realizavo abi baudas ir taip išplėšė „Bluejays“ pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Marcusas Zegarowskis per 38 minutes surinko 17 taškų (4/5 dvit., 3/6 trit.), 8 rezultatyvius perdavimus, po 2 atkovotus ir perimtus kamuolius bei 6 klaidas.

Kancleris visą šį sezoną nerungtyniauja dėl patirtos kryžminių kelio raiščių traumos.

„Bluejays“: Marcusas Zegarowskis 17 (3/6 trit., 8 rez. perd., 6 kld.), Christianas Bishopas 15 (6/8 dvit., 11 atk. kam.), Denzelis Mahoney 13 (3/9 trit.).

„Gauchos“: JaQuori McLaughlinas ir Milesas Norrisas po 13, Amadou Sow 12 (5/8 dvit.), Devearlas Ramsey 11.

Kitose rungtynėse užtikrintą pergalę šventė Martyno Arlausko atstovaujama ir „Kovo beprotybės“ favoritais laikoma Gonzagos „Bulldogs“ komanda.

„Bulldogs“ be didesnio vargo 98:55 (43:23, 55:32) susitvarkė su Norfolko „Spartans“ ekipa.

Šiose rungtynėse epizodinį vaidmenį gavo ir Arlauskas, kuris per 2 minutes spėjo pelnyti 1 tašką (1/2 baud.).

Gonzagos ekipoje geriausiai pasirodęs Corey Kispertas pelnė 23 taškus (2/3 dvit., 6/9 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei sykį suklydo.

„Bulldogs“: Corey Kispertas 23 (6/9 trit.), Antonas Watsonas 17 (6/6 dvit.), Joelis Ayayi 15 (5/9 dvit., 9 atk. kam.), Drew Timme‘as 10.

„Spartans“: Devante Carteris ir Kyonze Chavisas po 12, J.J. Matthewsas 8.