Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Nesėkmę paskutinėmis sekundėmis Ispanijoje patyrė Martyno Sajaus atstovaujama Manresos BAXI (12-14).

Daugiausia pataiko: Oriol Pauli

Pedro Martinezo auklėtiniai išvykoje per pratęsimą 86:92 (18:15, 18:14, 24:24, 18:25, 8:14) nusileido Andoros „MoraBanc“ (12-13) krepšininkams.

Sajus per 11 minučių pelnė 4 taškus (1/2 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, 2 sykius prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Likus 4 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos svečiai pirmavo 7 taškais (72:65), tačiau Andoros ekipa spurtavo ir po Clevino Hannah dvitaškio likus 53 sekundėms rezultatas buvo lygus (78:78).

Per likusį laiką nė viena komanda užpulti nesugebėjo ir teko žaisti pratęsimą.

Likus pusantros minutės Mattas Janningas tritaškiu išvedė BAXI į priekį (86:85), tačiau netrukus Arciomas Parachouskis pelnė dvitaškį (87:86), Davidas Jelinekas pridėjo tolimą metimą (90:86), o šeimininkų pergalę baudų metimais įtvirtino Nacho Llovetas (92:86).

Pralaimėjusi Sajaus ekipa užleido „MoraBanc“ klubui devintąją turnyrinės lentelės vietą.

Į pergalę Andoros klubą vedė Hannah, kuris per 35 minutes pelnė 22 taškus (3/7 dvit., 4/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

„MoraBanc“: Clevinas Hannah 22 (4/5 trit.), Davidas Jelinekas 14, Arciomas Parachouskis 12 (8 atk. kam.).

BAXI: Seanas Eathertonas 18 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Franco Ferrari 12, Mattas Janningas 11.