Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (22-3) ir toliau demonstruoja įspūdingus rezultatus ne tik Eurolygoje, bet ir Ispanijos pirmenybėse (ACB).

Lietuvio treniruojamas Katalonijos klubas išvykoje 80:64 (17:14, 24:15, 17:18, 22:17) nugalėjo „Valencia“ (17-9) krepšininkus, kuriems tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Įveikę Valensijos ekipą, Šaro auklėtiniai pratęsė pergalių seriją iki 13-os ir su 22 pergalėmis per 25 turus žengia antroje turnyrinės lentelės vietoje, į priekį užleisdami Madrido „Real“ (24-1).

Tuo metu dar kartą suklupusi „Valencia“ su 17 pergalių ir 9 pralaimėjimais rikiuojasi penkta.

Iniciatyvą katalonai į savo rankas paėmė antrajame kėlinyje, kuomet spurtavo 24:12 ir po Alexo Abrineso dvitaškio prieš ilgąją pertrauką įgijo dviženklį pranašumą (41:29).

Trečiajame kėlinyje šeimininkams pavyko sugrįžti į rungtynes ir po Fernando San Emeterio baudos metimo priartėti iki 6 taškų (47:53).

Vis dėlto tai buvo viskas, ką pavyko sukurti šeimininkams. Šaro kariauna spurtavo 11:3 ir po Kyle'o Kurico tolimo šūvio įgijo 14 taškų persvarą (54:40), kurią išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Davieso blokas:

Į pergalę katalonus atvedė tritaškiais prapliupęs Abrinesas, kuris per 26 minutes pelnė 23 taškus (1/1 dvit., 7/9 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 28 naudingumo balus.

„Valencia“ gretose labiausiai išsiskyrė Mike'as Tobey, kuris pelnė 13 taškų (6/6 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo 3 metimus ir surinko 20 naudingumo balų.

„Valencia“: Mike'as Tobey 13 (6/6 dvit., 5 atk. kam.), Vanja Marinkovičius 9, Nikola Kaliničius 8 (5 rez. perd.), Fernando San Emeterio 7.

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 23 (7/9 trit., 5 atk. kam.), Nikola Mirotičius 11 (5 atk. kam.), Brandonas Daviesas ir Adamas Hanga po 8.