Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Su Indianos „Pacers“ (18-22) į pratęsimą žengęs Domantas Sabonis pirmoje atakoje užsidirbo šeštą pražangą, dėl kurios spirgėdamas nuo suolo stebėjo, kaip aikštėje kapstosi jo bendražygiai.

12
20
6
100%
2/2

Tritaškiais išsigelbėję Nate'o Bjorkgreno auklėtiniai Majamyje per pratęsimą 109:106 (32:26, 25:23, 22:21, 19:28, 11:8) palaužė Majamio „Heat“ (22-20) krepšininkus.

Penkiais taškais paeiliui per pridėtą laiką startavusi „Heat“ kėsinosi į iniciatyvą – 103:98, tačiau tada Justinas Holiday susmeigė du tritaškius iš eilės, Malcolmas Brogdonas pridėjo vieną ir „Pacers“ staigiai apvertė situaciją aikštėje – 107:103.

Prieš prasidedant paskutinei minutei Bamas Adebayo įkrovė iš viršaus su pražanga ir „Heat“ nuo svečių skyrė taškas – 106:107.

Tačiau kitoje atakoje Carisas LeVertas įmetė dvitaškį – 109:106, Tyleris Herro ir Jimmy Butleris prametė bei Floridoje laimėjo „Pacers“.

Monstrišku dėjimu Adebayo į plakatą įrėmino Sabonį, kai trečiajame kėlinyje verždamasis į baudos aikštelę nepabūgo lietuvio ir sugrūdo kamuolį iš viršaus. Tiesa, iš pradžių taškai nebuvo įskaityti dėl „Heat“ puolėjui užfiksuotos pražangos puolime.

Erikas Spoelstra pasinaudojo iššūkio taisykle bei teisėjams peržiūrėjus epizodą sprendimas buvo pakeistas – pražanga liko nubaustas Sabonis.

Sabonis per 35 minutes sumetė 17 taškų (5/11 dvit., 0/2 trit., 7/7 baud.), atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 5 kartus suklydo ir 6 sykius prasižengė.

Adebayo surinko 29 taškus (11/20 dvit., 0/1 trit., 7/8 baud.) ir 10 atkovotų kamuolių. Jimmy Butlerio sąskaitoje – 21 taškas (7/15 dvit., 0/1 trit., 7/8 baud.), 15 atkovotų kamuolių bei 7 rezultatyvūs perdavimai.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje prie baudų metimų linijos stojęs Butleris turėjo progą išvesti „Heat“ į priekį, tačiau pataikė tik pirmą baudą ir rezultatas tapo lygus – 98:98.

„Pacers“ savo atsakymui turėjo 11,8 sekundės, po minutės pertraukėlės kamuolys atsidūrė LeVerto rankose, bet išpuolis baigėsi netaikliu puolėjo metimo – 98:98.

„Heat“: Bamas Adebayo 29 (10 atk. kam.), Jimmy Butleris 21 (15 atk. kam.), Duncanas Robinsonas 13 (3/11 trit.), Tyleris Herro 11.

„Pacers“: Domantas Sabonis 17 (11 atk. kam.), Mylesas Turneris 16, Justinas Holiday ir Dougas McDermottas – po 15, Carisas LeVertas 13, Malcolmas Brogdonas (10 rez. perd.) ir T.J. McConnellis – po 12.

Atrinkti (0) Visi (19)
F1
Na su tais smūgiais į veidą... Kol kas Sabas turi tris nesportines ir vieną paprastą pražangą. Pats yra gavęs 5 kart į veidą be pražangų. Kuo remiantis skirstomos pražangos, tai net komentatoriai nebesupranta.
2021-03-22
+1
kasioguru
geros varzybos, kietai pasikapojo. tik ziurint i Pacers zaidima truksta jiem tokio ryskesnio lyderio, kuris sunkiu momentu pasiimtu ant saves atsakomybe, kaip pvz Butleris. Sabas deja iki tokio dar netraukia. galbut LeVertas kai atsigaus galetu tokiu but. be aiskaus lyderio sunku bus siekt skambesniu pergaliu.