Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Hjustono „Rockets“ (11-30) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir toliau neranda rakto į pergales.

13
17
14
50%
3/6

Stepheno Silaso auklėtiniai namuose po dramatiškos kovos 112:114 (22:31, 40:35, 23:24, 27:24) krito prieš Oklahomos „Thunder“ (18-24) krepšininkus.

Tai buvo 20-oji raketų nesėkmė paeiliui ir su 11 pergalių per 41 rungtynes Teksaso ekipa fiksuoja antrą prasčiausią rezultatą visoje lygoje velkasi Vakarų konferencijos dugne bei rikiuojasi priešpaskutinėje, 14-oje Vakarų konferencijos vietoje.

Tuo metu šį vakarą pergalę iškovojusi „Thunder“ savo sąskaitoje turi 18 pergalių bei bent kuriam laikui pakilo ant 11-ojo Vakarų konferencijos laiptelio.

Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms "Rockets" puolėjas Jae'Seanas Tate'as taiklia bauda išlygino rezultatą (111:111), netrukus Theo Maledonas pelnė dvitaškį (113:111), o likus minutei Johnas Wallas pataikė tik vieną baudą (112:113).

Likus 9 sekundėms Wallo mėginimas persverti rezultatą buvo blokuotas, o kamuolį atkovojęs Aleksejus Pokuševskis pataikė vieną baudą iš dviejų ir paliko 5 sekundes šeimininkams išplėšti pergalę (114:112).

Kamuolys buvo patikėtas Wallui, tačiau jo tolimas šūvis tikslo nepasiekė.

„Thunder“ į pergalę vedė Luguentzas Dortas, kuris per 33 minutes pelnė 23 taškus (7/12 dvit., 3/10 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Pralaimėjusiems Christianas Woodas per 36 minutes pelnė 27 taškus (7/10 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Lemiamus metimus prametęs Wallas pridėjo 24 taškus (6/11 dvit., 1/7 trit., 9/12 baud.), 7 rezultatyvius perdavimus ir 3 perimtus kamuolius.

„Rockets“: Christianas Woodas 27 (7/10 dvit., 8 atk. kam.), Johnas Wallas 24 (6/11 dvit., 1/7 trit., 9/12 baud., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Victoras Oladipo 23 (5/7 dvit., 4/8 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Danuelis House'as 18 (4/5 dvit., 3/4 trit., 8 atk. kam.), Jae'Seanas Tate'as (2/4 trit., 9 atk. kam.) ir D.J. Wilsonas (2/3 trit.) po 8.

„Thunder“: Luguentzas Dortas 23 (7/12 dvit., 3/10 trit.), Isaiahas Roby 18 (6/11 dvit., 6/7 baud., 8 atk. kam.), Sviatoslavas Mykhailiukas (3/6 trit., 4 kld.) ir Justinas Jacksonas (2/3 trit.) po 15, Moses Brownas 13 (5/8 dvit., 14 atk. kam.), Theo Maledonas 12 (2/7 trit., 3 per. kam.), Aleksejus Pokuševskis 9 (2/5 trit., 9 atk. kam.), Kenrichas Williamsas 7 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).