Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Sezono metu Vilerbano ASVEL palikęs ir į Vokietiją rungtyniauti persikėlęs Rihardas Lomažas užfiksavo lygos sezono rezultatyvumo rekordą.

GM: 6

Gotingeno „BC Gettingen“ (8-15) namuose per pratęsimą 102:99 (29:31, 16:19, 22:20, 20:17, 15:12) palaužė Bonos „Turk Telekom“ (8-15), o šeimininkams atstovaujantis latvis sprogo puolime.

24-erių Lomažas šiose rungtynėse per 35 minutes pelnė 38 taškus (6/8 dvit., 7/12 trit., 5/6 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir surinko 32 naudingumo balus.

Šį sezoną Vokietijoje latvis fiksuoja 14,2 taško ir 3,1 rezultatyvaus perdavimo vidurkius.

Atstovaudamas ASVEL Lomažas šį sezoną Eurolygoje sužaidė šešerias rungtynes, per kurias vidutiniškai ant parketo praleisdavo po 9 minutes ir rinkdavo 3,3 taško ir 2 naudingumo balų statistiką.

Atrinkti (0) Visi (6)
Taip,talento daug pas latvius,bet rinktinė praleis dar vieną stambų turnyrą.O priežastis paprasta-pas juos geriausi žaidžia NBA ir EL,kaip ir pas mus.Tik skirtumas tas,kad po to yra didelė praraja nuo tų jų geriausių.Kai mūsiškių visur pilna-tiek Eurocupe,tiek ČL,vien ACB lygoje apie 10 žaidžia.Ir kas svarbiausia,mūsiškiai ten yra vieni vedančių savo klubų žaidėjų.Už tai ir atrankas praeinam,kai latviai jų neperžengia.
2021-03-22
+2
Perlas
tas praeinam per daug užtikrintai skamba, kai diletanto rinktinę iš esmės išgelbėjo tai, kad Kalnas nagų nesikirpo prieš mačą.