Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Pirmadienio vakarą Kazanėje prasidėjo Europos taurės atkrintamosios, kuriose pergalę šventė vietos UNIKS.

18
16
40%
4/10
5

Kiek daugiau nei 4 tūkst. sirgalių palaikoma UNIKS 94:88 (18:25, 33:17, 17:20, 26:26) pranoko lietuviškąjį Krasnodaro „Lokomotiv“ ir ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Antrasis susitikimas Krasnodare vyks ketvirtadienį.

Mantas Kalnietis likus šešioms minutėms sumažino svečių deficitą iki 2 taškų (73:75), tačiau tuomet UNIKS šovė į priekį.

Isaiah Canaanas bei Johnas Hollandas atseikėjo po tritaškį, pastarasis dar pridėjo dvitaškį ir likus kiek mažiau nei 4 minutėms Kazanės ekipa įgijo 8 taškų persvarą – 83:75.

„Lokomotiv“ dar bandė vytis ir prasidėjus paskutinei susitikimo minutei sumažino atsilikimą iki 6 taškų (82:88), tačiau Canaanas realizavo baudas ir įtvirtino UNIKS pergalę (90:82).

Šios rungtynės nenusisekė nė vienam iš lietuvių. Kalnietis per 34 minutes surinko 7 taškus (2/7 dvit., 1/2 trit.), 5 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, 2 klaidas bei 5 naudingumo balus.

Mindaugas Kuzminskas per 23 minutes pridėjo 4 taškus (0/2 dvit., 1/3 trit., 1/4 baud.), 2 sugriebtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką, 2 klaidas bei 1 naudingumo balą.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodęs Canaanas surinko 18 taškų (1/4 dvit., 4/10 trit., 4/5 baud.), 5 rezultatyvius perdavimus, 3 perimtus kamuolius, 4 išprovokuotas pražangas bei 16 naudingumo balų.

UNIKS šiose rungtynėse pataikė net 19 tritaškių iš 37 (51 proc.). Palyginimui, „Lokomotiv“ realizavo 6 tolimus metimus iš 14 (43 proc.).

Krasnodaro ekipos neišgelbėjo fantastiškas Nigelo Williamso-Gosso pasirodymas – 31 taškas (10/16 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud.), 6 rezultatyvūs perdavimai, 4 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 5 išprovokuotos pražangos, 2 klaidos bei 34 naudingumo balai.

UNIKS: Isaiah Canaanas 18 (1/4 dvit., 4/10 trit.), Jamaras Smithas 17 (2/6 dvit., 3/7 trit.), Johnas Hollandas 16 (4/8 trit.), Okaro White‘as 13 (3/6 trit.), Jordanas Morganas 10 (4/10 dvit.).

„Lokomotiv“: Nigelas Williamsas-Gossas 31 (10/16 dvit., 34 naud. bal.), Drew Gordonas 15 (6/7 dvit., 7 atk. kam., 23 naud. bal.), Andrejus Martiukas 10 (5/6 dvit.).

Atrinkti (0) Visi (5)
Kacapai
2021-03-22
Savam stiliuje Kuzminskas - tik svarbesnes rungtynes ir iskart dingsta pasitikejimas.
2021-03-22
+3
Labai gerą įspūdį paliko rungtynės.Pamačius pavardes kau buvo aišku,kad laukia neeilinė dvikova.Daig puikių individualių pasirodymų,ypač Gosso.Tik gaila,kad mūsiškiams nenusisekė dvikova,ypač Kuziai.Kažkoks susikaustęs atrodė,net išsigandęs tų Unikso amerikiečių.Jo baimę parodė tos trys pramestos baudos,iš kurių dvi paskutinės išvis į priekinio lanko dalį skriejo.Bet serija tikrai gera laukia.
2021-03-22
+3
mod123
Kokia gera serija?? Jei sekancias gauna ir baigta, o jei ne tai max iki 3 rungtyniu uzsites.