Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Kawhi Leonardas rungtynių pabaigoje pataikė itin svarbų metimą ir pademonstravo sau nebūdingas emocijas, o jo vedami Los Andželo „Clippers“ (28-16) šventė pergalę.

20
31
7
100%
4/4

Tyronne'o Lue auklėtiniai namuose 119:110 (30:29, 18:34, 34:27, 37:20) palaužė Atlantos „Hawks“ (22-21), kuri iki šio susitikimo turėjo aštuonių pergalių seriją. Vyriausiajam treneriui Nate‘ui McMillanui tai buvo pirmoji nesėkmė prie „Hawks“ vairo.

Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes Trae Youngas atseikėjo tritaškį ir išvedė „Hawks“ į priekį (108:105), tačiau tuomet „Clippers“ kilo į lemiamą šturmą.

Leonardas realizavo baudas, Terance‘as Mannas bei Marcusas Morrisas atseikėjo po tritaškį, o Kawhi pridėjo dar vieną tolimą metimą ir 11:0 spurtavę šeimininkai likus 1 min. 23 sek. pirmavo 116:108.

Youngas pataikė dvitaškį ir dar bandė gelbėti situaciją, tačiau Leonardas smeigė dar vieną tritaškį ir galutinai uždarė rungtynes – 119:110.

Leonardas šiose rungtynėse per 33 minutes surinko 25 taškus (5/10 dvit., 3/4 trit., 6/6 baud.), 7 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 5 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus bei 2 klaidas.

„Clippers“ sugebėjo atsitiesti nepaisant to, jog dar trečiajame kėlinyje turėjo 22 taškų deficitą (66:88).

„Clippers“: Kawhi Leonardas 25 (5/10 dvit., 3/4 trit., 6/6 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok.), Terance'as Mannas 21 (7/12 dvit., 10 atk. kam.), Luke'as Kennardas 20 (4/4 dvit., 4/4 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Marcusas Morrisas 19 (5/8 trit.), Ivica Zubacas 12 (5/7 dvit., 9 atk. kam., 2 blok.), Paulas George'as 8 (2/7 trit., 7 rez. perd., 4 kld.).

„Hawks“: Trae Youngas 28 (4/9 dvit., 5/11 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld.), Johnas Collinsas 23 (10/13 dvit., 7 atk. kam.), Tony Snellas 13 (3/5 trit., 6 atk. kam.), Clintas Capela (5/9 dvit., 14 atk. kam.) ir Bogdanas Bogdanovičius (2/7 trit.) po 12, De'Andre Hunteris 8.

Atrinkti (0) Visi (3)
Kennardas dar Detroite užsirekomendavo,kaip puikus snaiperis,ką ir įrodė.Tai jo toks geras pasirodymas nenustebino.Už tai Mannas šiemet išgyvena pakilimo sezoną ir yra vienas labiausiai patobulėjusių žaidėjų.Dar taip nesenai buvo Clippers suolo gale,o dabar jau tapo rimtu rotacijos žaidėju.Clippers su juo nuskilo.
2021-03-23
Hawks rimta ekipa šiemet, tad gera Clippers pergalė, kuri gali įkvėpt pasitikėjimo :)