Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Patricio Garino po pusšešto mėnesio pertraukos grįžo į aikštę, o Kauno „Žalgiris“ (20-2) išvargo sunkią pergalę Betsafe – LKL.

Fotogalerija

Martino Schillerio auklėtiniai savo aikštėje 86:80 (25:20, 22:29, 17:16, 22:15) palaužė Alytaus „Dzūkijos“ (8-16) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Giedriaus Staniulio dvitaškio svečiai įgijo 6 taškų pranašumą (70:64), tačiau kauniečiai atsakė spurtu 8:2 ir po Luko Lekavičiaus dvitaškio likus 5 minutėms rezultatas tapo lygus (72:72)

Likus žaisti mažiau nei 3 minutes, Giedrius Staniulis išlygino rezultatą (77:77), tačiau baigiantis mačui Pauliaus Jankūno vedami žalgiriečiai pelnė 9 taškus be atsako bei likus minutei išsprendė rungtynių likimą – 86:77.

Ant parketo sugrįžęs Garino per 15 minučių pelnė 3 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

„Žalgirį“ į pergalę vedė komandos kapitonas Jankūnas. 36-erių veteranas pelnė 16 taškų (2/3 dvit., 4/5 trit.), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

Nuo pralaimėjimo dzūkų neišgelbėjo Pauliaus Danisevičiaus sezono rungtynės. 178 cm ūgio įžaidėjas per 29 minutes pelnė 15 taškų (1/2 dvit., 4/9 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

Šiose rungtynėse „Žalgiris“ poilsio suteikė Nigelui Hayesui.

„Žalgiris“ Paulius Jankūnas (4/5 trit., 6 atk. kam., 2 blok.) ir Joffrey Lauvergne'as (8/12 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 16, Marius Grigonis 11 (5 rez. perd.), Lukas Lekavičius (4 rez. perd.) ir Martinas Gebenas (4/5 dvit.) po 9, Rokas Jokubaitis 8 (4/6 dvit.).

„Dzūkija“: Paulius Danisevičius 15 (4/9 trit., 5 rez. perd.), Simas Jasaitis 14 (3/6 trit., 2 blok.), Giedrius Staniulis 13 (5/12 dvit., 12 atk. kam.), Kristupas Žemaitis 10 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Modestas Paulauskas 9 (2/4 trit.), Matas Jucikas 7.

Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.