Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Vis geresnę sportinę formą demonstruojanti „Barcelona“ (23-3) vietinėse pirmenybėse iškovojo 14-ąją pergalę iš eilės.

Daugiausia pelno: Nikola Mirotic

Šį kartą Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 98:68 (33:15, 31:24, 13:8, 21:21) nepasigailėjo Madrido „Estudiantes“ (8-18) klubo.

Madrido ekipai priklausantis Dovydas Giedraitis šį sezoną nebežais dėl peties traumos.

Šeimininkai jau per pirmąjį rungtynių kėlinį, kurį laimėjo 33:15, išsprendė mačo likimą.

Katalonai per pirmąją mačo pusę pataikė 10 tritaškių ir surinko 64 taškus. Tai yra geriausias klubo rezultatas nuo 1989-1990 metų sezono.

Šioje dvikovoje Jasikevičius savo dispozicijoje neturėjo Cory Higginso, kuris jaučia pėdos skausmus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Nikola Mirotičius per 17 minučių pelnė 18 taškų (1/4 dvit., 4/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

Svečių gretose tarp rezultatyviausių buvo iš NBA šį sezoną grįžęs J.J. Barea. Puertorikietis per 21 minutę pelnė 12 taškų (3/7 dvit., 2/6 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir surinko 5 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 18 (4/7 trit.), Artiomas Pustovijus 16 (5/11 dvit., 6/8 baud., 8 atk. kam.), Kyle'as Kuričius 15.

„Estudiantes“: Alekša Avramovičius 14, Johnas Robersonas 13, J.J. Barea 12.

Atrinkti (0) Visi (3)
ed
O tai rimtai, Gasolis paimtas ten dėl ko? Dėl rėmėjų pritraukimo ? Dėl reklamos ar kaip čia ? Ar treniruotėse padės jaunimui tobulėt ? Nes jau kada pasirašė sutartį, lyg ir laksto su šortais po aikštelė, bet net ir prieš tokias komandas nedebiutuoja... Tuoj Eurolyga baigsis, taip ir nedebiutuos.. Ar Gasolis žais tik EL finale ? :)