Nuotr.: ZUMAPRESS – Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS – Scanpix

Marco Bellinelli pademonstravo aukščiausios klasės krepšinį, o jo vedamas Bolonijos „Virtus“ Europos taurės atkrintamosiose startavo pergalingai.

24
27
93%
13/14
75%
3/4

Aleksandro Djordjevičiaus auklėtiniai pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse namuose 80:75 (20:22, 21:22, 22:19, 17:12) palaužė Badalonos „Joventut“ krepšininkus ir serijoje iki 2 pergalių įsiveržė 1-0.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje 68:66 pirmavo svečiai iš Badalonos, tačiau italai surengė spurtą 9:0 ir likus 5 minutėms po Vince'o Hunterio baudos metimų susikrovė 7 taškų pranašumą (75:68).

Svečiai baltos vėliavos kelti neketino ir likus 2 minutėms po Ante Tomičiaus dvitaškio priartėjo iki vieno metimo (74:77). Vis dėlto sėkmingiau mačo pabaigą sužaidė šeimininkai, o pergalę baudų metimais įtvirtino Belinelli (80:73).

Bolonijos klubo gretose žibėjo šį sezoną iš NBA į Europą sugrįžęs Belinelli. Italas per 21 minutę pelnė 24 taškus (1/2 dvit., 3/4 trit., 13/14 baudų), atkovojo 3 kamuolius, 2 sykius suklydo ir surinko 27 naudingumo balus.

Juvelyrinis Teodosičiaus perdavimas:

Šios poros nugalėtojas pusfinalyje susikaus su Kazanės UNIKS arba Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamu Krasnodaro „Lokomotiv“.

Pirmąjį ketvirtfinalio mačą Kazanėje 94:88 laimėjo UNIKS.

„Virtus“: Marco Belinelli 24 (3/4 trit., 13/14 baud., 27 naud.), Milošas Teodosičius 11 (5 atk. kam., 10 rez. perd.), Julianas Gamble'as 10 (6/8 baud.), Vince'as Hunteris 9, Giampaolo Ricci (1/6 trit.) ir Awudu Abassas po 7.

„Joventut“: Xavieras Lopezas-Arostegui 20 (4/10 trit., 6 atk. kam.), Ferranas Bassas 14 (4/6 trit., 8 rez. perd.), Ante Tomičius 10 (5/9 dvit., 5 atk. kam.).