Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Į dvikovą su kita Balkanų NBA žvaigžde Nikola Vučevičiumi stojęs Nikola Jokičius susirinko trigubą dublį, o Denverio „Nuggets“ su juo priešakyje Orlande 110:99 (30:15, 31:24, 19:30, 30:30) pranoko vietos „Magic“ (14-29).

28
45
15
10

Mike'o Malone'o auklėtiniai svečiuose laimėjo šeštą mačą paeiliui ir pakartojo „Nuggets“ rekordą. Paskutinį sykį jis buvo fiksuotas 2018-aisiais.

Bendrai tai buvo šešiolikta Denverio ekipos pergalė prieš „Magic“ per paskutinius 18 susitikimų, skaičiuojant nuo 2003-2004 m. sezono.

Jokičius per 36 minutes sumetė 28 taškus (9/13 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir išdalino 10 rezultatyvių perdavimų.

Serbas užfiksavo 12-ą sezono trigubą dublį ir pagal šį kiekį atsilieka tik Russellui Westbrookui, kurio sąskaitoje – 14 trigubų dublių.

„Nuggets“ puolėjas iš viso per karjerą įsirašė 53 trigubus dublius (klubo rekordas).

Vučevičius per 34 minutes įmetė 6 dvitaškius iš 17, 2 tritaškius iš 8 ir įsirašė 18 taškų, taip pat 7 atkovotus kamuolius bei 2 rezultatyvius perdavimus.

Nuo suolo pakilęs Facundo Campazzo rungtyniavo 22 minutes ir išdalino 6 rezultatyvius perdavimus, tarp kurių buvo ir keli juvelyriniai. Vienas jų – nežiūrint atliktas Jamalui Murray.

„Magic“ prancūzas Evanas Fournier buvo rezultatyviausias komandoje su 31 tašku (5/6 dvit., 5/12 trit., 6/8 baud.). 28-erių atletas 30-ies taškų rungtynes sužaidė antrąkart šį sezoną.

„Magic“: Evanas Fournier 31 (5/6 dvit., 5/12 trit., 6/8 baud., 6 rez. perd., 25 naud.), Nikola Vučevičius 18 (6/17 dvit., 2/8 trit., 7 atk. kam.), Al-Farouqas Aminu 17 (8/11 dvit., 10 atk. kam., 6 rez. perd., 29 naud.), Aaronas Gordonas 13 (5/8 dvit., 1/5 trit., 6 rez. perd.), Michaelas Carteris-Williamsas (7 atk. kam.), Khemas Birchas po 7.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 28 (9/13 dvit., 2/4 trit., 15 atk. kam., 10 rez. perd., 45 naud.), Jamalas Murray 21 (6/16 dvit., 2/5 trit., 4 rez. perd.), Michaelas Porteris 18 (6/9 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam.), Willas Bartonas 17 (4/7 dvit., 2/7 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), P.J. Dozieras 14 (6/8 dvit., 6 atk. kam.).