Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jonas Valančiūnas surinko dar vieną solidų dvigubą dublį, o jo vedama Memfio „Grizzlies“ (21-20) NBA pirmenybėse išvykoje 116:107 (26:21, 23:32, 33:20, 34:34) įveikė Oklahomos „Thunder“ (19-25).

8
20
5
2

„Grizzlies“ pasiekė ketvirtą pergalę per pastarąsias penkerias rungtynes bei trečią laimėjimą paeiliui.

Memfio ekipos gretose naudingiausiai žaidė Jonas Valančiūnas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 16 taškų (7/13 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudų), 15 atkovotų kamuolių, 1 klaida ir 3 pražangos.

Lietuvis surinko ketvirtą dvigubą dublį iš eilės bei 28-ą per 35 šio sezono rungtynes.

Valančiūnas jau 11-ose rungtynėse iš eilės atkovoja bent po 10 kamuolių. Jo sezono vidurkis yra 12,4 sugriebto kamuolio, o tai yra ketvirtas geriausias rezultatas NBA.

„Grizzlies“ klubui Dillonas Brooksas pelnė 25 taškus (7/10 dvit., 1/3 trit., 8/9 baudų) ir pakartojo savo sezono rekordą.

Trečiajame kėlinyje „Grizzlies“ vienu metu atsiliko 12-os taškų skirtumu (49:61), bet ketvirtį užbaigė atkarpa 33:12 ir jau turėjo 9 taškų persvarą (82:73).

Ketvirtajame kėlinyje Memfio krepšininkų persvara kelis kartus pasiekė 17 taškų, o iki vienženklės ribos sumažėjo tik paskutinėmis akimirkomis. Per paskutinį kėlinį De'Anthony Meltonas nugalėtojams pridėjo 11 iš 14 savo taškų.

„Thunder“ vertėsi be savo vedlio Shai Gilgeouso-Alexanderio. Prieš rungtynes buvo paskelbta, kad po 23,7 taško renkantis gynėjas iš rikiuotės iškrito dėl pėdos traumos.

Oklahomos komandai dvigubą dublį surinko Mosesas Brownas, kuris per 30 minučių pelnė 19 taškų (7/9 dvit.) ir atkovojo 12 kamuolių. 21-erių 216 cm ūgio centras ketvirtose rungtynėse paeiliui sugriebia bent po 12 kamuolių.

„Thunder“: Mosesas Brownas 19 (7/9 dvit., 5/9 baud., 12 atk. kam., 3 blok.), Luguentzas Dortas 14, Aleksejus Pokuševski (4/5 dvit., 5 rez. perd., 5 kld.) ir Al Horford (5/6 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.) po 13, Ty Jerome'as (3/7 trit.) ir Kenrichas Williamsas (4/5 dvit., 4 rez. perd.) po 11, Theo Maledonas 10 (2/9 dvit., 2/5 trit.).

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 25 (7/10 dvit., 8/9 baud.), Graysonas Allenas 20 (4/5 dvit., 4/9 trit., 5 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 16 (7/13 dvit., 15 atk. kam.), De'Anthony Meltonas 14 (4/6 trit., 4 kld.), Ja Morantas 11 (4/10 dvit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 2 blok.).

Gražus Moranto perdavimas:

Atrinkti (0) Visi (6)
Fpiz-2
Šaunu išeit į + pagal W/L, bet tuoj su Jazz 3 rungtynių ciklas nusimato, įdomu kiek iš jų grizliai pasiims...
2021-03-25
+1
Anksčiau Grizzlies subyrėdavo,jei pralaiminėdavo didesniu skirtumu,bet šį kartą sugebėjo atsitiesti ir net laimėti.Tai rodo,kad komanda bręsta ir prie to brendimo labai prisideda Valančiūnas.Vienas vyriausių jų žaidėjų ir visi jam ten jaučia pagarbą.O jis aysilygina geru žaidimu.