Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Be savo žvaigždžių trijulės žaidusi Bruklino „Nets“ (30-15) NBA patyrė skaudžią nesėkmę. Ekipa svečiuose 88:118 (17:38, 21:25, 23:27, 27:28) nepasipriešino geriausią pergalių ir pralaimėjimų balansą fiksuojančiai Jutos „Jazz“ (32-11).

27
33
60%
6/10
7

„Nets“ vertėsi be Jameso Hardeno (kaklo skausmai), Kyrie Irvingo (asmeninės priežastys) ir Kevino Duranto (pakinklio trauma).

Komandai taip pat nepadėjo traumas patyrę Spenceris Dinwiddie, Blake'as Griffinas ir Landry Shametas.

Jau po pirmojo kėlinio „Jazz“ pranašumas siekė 21 tašką. Rekordinė Jutos krepšininkų persvara buvo 38 taškai (78:40).

„Jazz“ per pastarąsias penkerias rungtynes pasiekė ketvirtą pergalę.

„Norime žaisti prieš KD, Kyrie, Jamesą Hardeną, prieš konkurencingą komandą, – po mačo sakė „Jazz“ vedlys Donovanas Mitchellas. – Visgi mes bet kuriuo atveju nepakeisime to, kaip žaidžiame ar nusiteikiame.“

10 dienų kontraktą su „Nets“ pasirašęs Alize Johnsonas sužaidė karjeros rungtynes. 24-erių 204 cm ūgio puolėjas per 32 minutes pelnė 23 taškus (11/14 dvit., 1/1 baudos), atkovojo 15 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Jis prie komandos prisijungė tik trečiadienio rytą.

„Johnsonas sužaidė puikiai, – apie 10 dienų kontraktą gavusį puolėją sakė „Nets“ treneris Steve'as Nashas. – Jis prikimšo statistikos protokolą, gerai žaidė gynyboje, davė toną energijos. Jis nežaidė nuo G lygos burbulo, bet parodė velniškas pastangas.“

„Tiesiog norėjau visiems parodyti, kad mano vieta yra NBA. Įdedu daug darbo“, – sakė pats Johnsonas.

2018-2020 metais krepšininkas žaidė Indianos „Pacers“ klube.

„Nets“ startinio penketo krepšininkas Joe Harrisas sužaidė tik 5 minutes, o likusį rungtynių laiką sėdėjo ant suolo. Jis šį sezoną vidutiniškai renka po 14,4 taško.

Nugalėtojams Donovanas Mitchellas pelnė 27 taškus (6/10 dvit., 5/8 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 27 (6/10 dvit., 5/8 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Mike'as Conley (3/6 trit.) ir Bojanas Bogdanovičius (4/6 trit.) po 18, Georgesas Niangas 15 (5/8 trit.), Rudy Gobertas 8 (11 atk. kam., 3 blok.), Royce'as O'Neale'as 7 (6 atk. kam.).

„Nets“: Alize Johnsonas 23 (11/14 dvit., 15 atk. kam.), Timothe Luwawu-Cabarrotas 14 (3/8 dvit., 2/9 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Reggie Perry 12 (2/4 trit., 8 atk. kam.), Bruce'as Brownas (4/9 dvit., 7 atk. kam.) ir Chrisas Chiozza (11 rez. perd.) po 10.

Atrinkti (0) Visi (2)
Griffinas tik dvi rungtynes sužaidė ir jau trauma.Tai kur jis ją gavo ir kokia ta trauma?Arba klubas tiesiog nematė perspektyvų šitose rungtynėse pakovoti,tai ir pailsino savo žvaigždes.Nat Jordanas nuo suolo pradėjo rungtynes,o Harris išvis epizodiškai žaidė.
2021-03-25
Duokim garo
bijo nets atskleist kortas,todel nezaidze pagrindas,nes nba finale zajs su Jazz jai paims filadelfija