Dvidešimtąją pergalę Eurolygoje iškovojo Maskvos CSKA (20-10).

24
3
75%
3/4

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai namuose 87:72 (31:19, 19:20, 21:20, 16:13) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ (9-22) krepšininkus.

Su 20 pergalių per 30 turų CSKA rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje. Artimiausi Rusijos klubo persekiotojai – Stambulo „Anadolu Efes“ (20-11), Miuncheno „Bayern“ (19-11) ir Milano „Armani Exchange“ (19-11).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie pirmojo kėlinio pabaigoje po Johanneso Voigtmanno dvitaškio su pražanga susikrovė dviženklį pranašumą (31:19).

Tokį pranašumą rusai išlaikė iki pat ketvirtojo kėlinio, o spurtas 5:0 likus 2 minutėms leido įgyti 16 taškų persvarą (85:69).

Svečiai dar bandė spardytis, tačiau Willas Clyburnas smeigė tolimą bombą ir rungtynių baigtis tapo aiški (87:72).

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Tornikė Šengelija. Aukštaūgis per 28 minutes pelnė 16 taškų (4/9 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

Serbų nuo nesėkmės neišgelbėjo Dejano Davidovaco pasirodymas. Puolėjas per 27 minutes pelnė 20 taškų (4/5 dvit., 4/6 trit.), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

CSKA: Tornikė Šengelija 16 (4/9 dvit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 2 blok.), Danielis Hackettas 15 (3/7 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam.), Johannesas Voigtmannas (2/4 trit., 6 atk. kam.) ir Willas Clyburnas (4/6 dvit., 5 atk. kam.) po 14, Mike'as Jamesas 13 (1/5 trit., 4 rez. perd.), Michaelas Ericas 8 (4/5 dvit., 8 atk. kam.).

„Crvena Zvezda“: Dejanas Davidovacas 20 (4/5 dvit., 4/6 trit.), Landry Nnoko 12 (5/10 dvit., 10 atk. kam., 2 blok.), Langstonas Hallas 11 (4/6 dvit.), Jordanas Loydas 9 (1/5 trit.), Marko Simonovičius 8 (2/4 trit.).