Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Vietos Eurolygos atkrintamosiose siekianti Madrido „Real“ (18-13) vargais negalais pasiekė svarbią pergalę Vilerbane. Pablo Laso auklėtiniai per paskutinę minutę atlaikė tolimus ASVEL (12-18) šūvius ir galiausiai laimėjo 74:71 (20:23, 12:14, 24:14, 18:20).

11
14
100%
3/3
5

Ispanijos grandas nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Bendrai iki šio mačo svečiai per ketverias rungtynes buvo iškovoję tris pergales.

Prasidėjus paskutinei minutei Alberto Abalde įmetė iš toli ir „Real“ kontroliavo situaciją – 69:63.

Po minutės pertraukėlės Antoine Diot atsakė tuo pačiu – 66:69, bet kitoje atakoje Walteris Tavaresas pelnė lengvus taškus iš po krepšio – 71:66.

Guerschonas Yabusele įsmeigė dar vieną tritaškį ir ASVEL nenuleido rankų – 69:71. Dar daugiau vilties šeimininkams suteikė tik vieną iš dviejų baudų pataikęs Gabrielis Deckas – 69:72.

Visgi „Real“ tada prasižengė dar net neprileidus Norriso Cole'o prie tritaškio, ASVEL lyderis realizavo baudas ir komandas skyrė taškas – 71:72.

Lemiamu metu prie baudos metimų linijos pasiųstas Trey Thompkinsas įmetė abu metimus ir išsaugojo „Real“ vieno tolimo šūvio pranašumą – 74:71.

Cole'as po pertraukėlės netaikliai atakavo iš toli, Moustapha Fallas atkovojo kamuolį puolime ir Charlesas Kahudi dar turėjo progą, bet ir jo šūvis iš tritaškio zonos nepasiekė tikslo – 71:74.

„Real“ sutvirtino savo poziciją kovojant dėl vietos aštuntuke, nuo artimiausios persekiotojos Valensijos „Basket“ (17-14) atitrūkdama per pergalę.

Madrido komandai liko mačai namuose su Stambulo „Anadolu Efes“ ir Pirėjo „Olympiakos“ bei dvikova išvykoje su Stambulo „Fenerbahče“.

Tuo metu šansų nebeturinti ASVEL ekipa sužaidė paskutines rungtynes namuose ir sezoną Eurolygoje uždarys ketveriomis išvykos rungtynėmis.

ASVEL: Norrisas Cole'as 18, Guerschonas Yabusele ir Davidas Lighty – po 13, Antoine Diot 12 (3/6 trit.).

„Real“: Trey Thompkinsas 13, Nicolas Laprovittola 12, Alberto Abalde 11 (3/3 trit.).