Danny Greenas vėl grįžo į „Staples Center“ areną, tačiau gynėjas sentimentų savo buvusiai komandai neturėjo.

25
67%
8/12
5

Gynėjo vedama Filadelfijos „76ers“ (32-13) išvykoje 109:101 (27:24, 27:30, 35:17, 20:30) palaužė Los Andželo „Lakers“ (28-17) ekipą, kuriai tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui. Šiuo metu tai – ilgiausia pralaimėjimų serija NBA.

Greenas per 33 minutes surinko 28 taškus (1/2 dvit., 8/12 trit., 2/2 baud.), 5 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 blokus bei 1 klaidą.

Jis kartu su Dwightu Howardu prieš rungtynes atsiėmė ir NBA čempionų žiedus, kuriuos praėjusį sezoną iškovojo su „Lakers“.

„76ers“ ketvirtojo kėlinio pradžioje dar turėjo 18 taškų persvarą (91:73), tačiau Montrezlo Harrello vedami „Lakers“ sugebėjo grįžti į rungtynes.

Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as realizavo baudas, Kyle‘as Kuzma įkrovė iš viršaus bei smeigė tritaškį, Harrellas surinko 4 taškus iš eilės ir likus 51,4 sekundės komandas skyrė vos 3 taškai – 101:104.

Vis dėlto besibaigiant 24 sekundžių atakos laikmačiui Greenas smeigė aštuntąjį savo tritaškį ir likus 30,4 sekundės „76ers“ vėl atstatė saugų pranašumą – 107:101.

Kita „Lakers“ ataka baigėsi pramestu Kuzmos tolimu metimu, o svečių pergalę galutinai įtvirtino tikslios Beno Simmonso baudos.

Šioje dvikovoje netrūko ir incidentų. Pirmajame kėlinyje Howardas apsistumdė su Harrellu ir galų gale buvo išvarytas iš aikštės.

„Lakers“: Kyle'as Kuzma 25 (6/12 dvit., 3/9 trit., 9 atk. kam., 4 kld.), Dennisas Schroderis (6/13 dvit., 8/9 baud., 11 rez. perd., 3 per. kam., 6 kld.) ir Montrezl Harrell (8/13 dvit., 4/8 baud., 8 atk. kam.) po 20, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 19 (3/5 trit.).

„76ers“: Danny Greenas 28 (8/12 trit., 5 atk. kam., 2 blok.), Sethas Curry 19 (4/8 trit.), Tobias Harrisas 17 (8/9 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Shake'as Miltonas 12 (2/6 trit.), Benas Simmonsas 9 (7/11 baud., 7 atk. kam., 12 rez. perd., 7 kld.).