Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Tomas Dimša ir jo atstovaujama Las Palmo „Gran Canaria“ triumfuoja Europos taurės ketvirtfinalyje.

9
16
2
2

Porfirio Fisaco vadovaujamas Ispanijos klubas antrose serijos rungtynėse savo aikštėje 66:64 (15:21, 16:13, 20:11, 15:19) palaužė Paryžiaus „Metropolitans 92“ ir etapą laimėjo 2-0.

Pusfinalyje lietuvio ekipos lauks Podgoricos „Budučnost“ ir Monako „Basket“ serijos laimėtojai. Joje lygybė – 1-1.

Dimša per 16 minučių pasižymėjo 6 taškais (1/2 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), 2 atkovotais kamuoliais, 2 klaidomis ir 3 naudingumo balais.

Likus žaisti kiek daugiau nei pusantros minutės, Andrew Albicy įmetė abi baudas ir Las Palmo ekipa buvo pasirengusi galutinai nulaužti rungtynes – 64:57.

Visgi tada svečiai atsakė penkiais taškais ir staigiai priartėjo per vieną metimą – 62:65, tačiau po minutės pertraukėlės A.J. Slaughteris realizavo dvitaškį ir neleido „Gran Canaria“ klubui pamesti iniciatyvos – 66:62.

Anthony Brownui atsakius dviem taškais, Johnas Shurna prametė iš toli ir Paryžiaus ekipai sužibo viltis – 64:66, tačiau į priekį pasileidęs Archie Goodwinas pametė kamuolį ir šeimininkai triumfavo.

Dvikovoje švilpė lietuvis teisėjas Saulius Račys.

Las Palmo klubas paskutinį kartą Europos taurės pusfinalyje žaidė 2015-2016 m. sezone, kada krito prieš Stambulo „Galatasaray“.

„Gran Canaria“: A.J. Slaugteris 16, Matthew Costello 9, Javieras Beiranas ir Andrew Albicy (5 rez. perd.) – po 7.

„Metropolitans 92“: Anthony Brownas 19, Vitalis Chikoko 16, Tomeras Ginatas 11.