Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

Domantas Sabonis buvo naudingiausias krepšininkas, o jo ir Malcolmo Brogdono traukiama Indianos „Pacers“ (21-23) NBA šventė pergalę. Indianos klubas išvykoje 109:94 (31:29, 30:19, 21:27, 27:19) įveikė Dalaso „Mavericks“ (23-20) ekipą, kuri vertėsi be Luka Dončičiaus.

22
29
75%
9/12
5

Sabonio sąskaitoje per 34 minutes buvo 22 taškai (5/8 dvit., 1/3 trit., 9/12 baudų), 15 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos ir dvi pražangos.

Tiek pat taškų pelnė ir Brogdonas, kuris pataikė 6 tritaškius iš 9. Gynėjas taip pat pridėjo 6 atkovotus kamuolius.

Iš viso „Pacers“ pataikė 20 tritaškių iš 47 (43 proc.). Su 20 tritaškių Indianos komanda pakartojo klubo rekordą, užfiksuotą šį sezoną.

„Mavs“ įmetė 8 tritaškius iš 35 (23 proc.).

Sabonis įveikia Porzingio gynybą:

„Pacers“ iš pastarųjų penkerių rungtynių laimėjo keturis mačus ir Rytų konferencijoje pakilo į 9 vietą.

„Mavericks“ komandai Kristaps Porzingis per 37 minutes pelnė 31 tašką (9/19 dvit., 3/9 trit., 4/6 baudų), atkovojo 18 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

18 sugriebtų kamuolių – latvio sezono rekordas.

Jau po dviejų kėlinių Porzingis turėjo 15 taškų bei 13 atkovotų kamuolių ir taip pirmą kartą karjeroje iki ilgosios pertraukos surinko dvigubą dublį.

Dalaso ekipoje Dončičius nežaidė dėl nugaros skausmų.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pacers“ pirmavo tik 4 taškais (84:80), bet tuomet spurtavo 14:2 ir įgijo 16 taškų persvarą (98:82), kuri išliko iki paskutinių mačo akimirkų.

Per 15 minučių 12 taškų (4/6 trit.) surinkęs Dougas McDermottas trečiajame kėlinyje patyrė čiurnos traumą ir į aikštę nebegrįžo.

„Mavericks“: Kristaps Porzingis 31 (9/19 dvit., 18 atk. kam.), Timas Hardaway 16 (5/7 dvit., 5 atk. kam.), Joshas Richardsonas 11, Jalenas Brunsonas 10.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas (6/9 trit., 6 atk. kam.) ir Domantas Sabonis (5/8 dvit., 9/12 baud., 15 atk. kam., 5 rez. perd.) po 22, Dougas McDermottas 12 (4/6 trit.), Carisas LeVertas (2/7 dvit., 2/7 trit., 5 atk. kam.), Edmondas Sumneris (2/4 trit.) ir T.J. McConnellis po 10, Myles Turner 9 (7 atk. kam., 7 blok.).