Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jonas Valančiūnas dvigubų dublių seriją pratęsė iki penkių iš eilės, tačiau jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (21-21) išvykoje 114:117 (24:38, 26:28, 29:22, 35:29) neatsilaikė prieš NBA lyderius Jutos „Jazz“ (33-11).

35
33
71%
5/7
100%
6/6

Valančiūnas per 28 minutes surinko 14 taškų (5/13 dvit., 0/1 trit., 4/4 baudų), atkovojo 18 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo ir keturis kartus prasižengė.

Valančiūnas bent 10 kamuolių sugriebė jau 12-ą kartą iš eilės, o šiuo metu NBA tai yra ilgiausia serija.

„Jazz“ namuose laimėjo 18-ą kartą iš eilės.

Nugalėtojams Donovanas Mitchellas pelnė 35 taškus (7/16 dvit., 5/7 trit., 6/6 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Jis pelnė paskutinius 10 „Jazz“ taškų.

Valančiūno tiesioginis oponentas Rudy Gobertas per 32 minutes surinko 25 taškus (11/14 dvit., 3/4 baudų), sugriebė 9 kamuolius bei blokavo 2 metimus.

Trečiajame kėlinyje „Jazz“ turėjo 21 taško persvarą, bet „Grizzlies“ grįžo į rungtynes, o iki mačo pabaigos likus 34 sekundėms po Dillono Brookso tritaškio priartėjo per metimą (114:117).

Valančiūno taškai iš po krepšio:

Tas pats Brooksas turėjo šansą išplėšti pratęsimą, bet likus 5 sekundėms jo šūvis iš toli tikslo nepasiekė.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Ja Morantas, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 32 taškai (10/19 dvit., 1/2 trit., 9/11 baudų), 4 atkovoti kamuoliai ir 11 rezultatyvių perdavimų.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 35 (5/7 trit., 6/6 baud., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Rudy Gobertas 25 (11/14 dvit., 9 atk. kam., 2 blok.), Bojanas Bogdanovičius 17 (7/12 dvit.), Jordanas Clarksonas 14, Joe Inglesas 9 (2/6 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.).

„Grizzlies“: Ja Morantas 32 (10/19 dvit., 9/11 baud., 11 rez. perd.), Dillonas Brooksas 22 (6/8 dvit., 3/8 trit.), Graysonas Allenas 17 (5/9 trit., 5 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 14 (5/13 dvit., 18 atk. kam., 2 blok.), Brandonas Clarke'as 13 (5/8 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.).

Atrinkti (0) Visi (2)
ciongas
Fantastiškai Jonas. Pabandykite atkovoti 18 kamuolių prieš Joberą ir suprasite, kas yra Jonas. Pagarba.
2021-03-27
-1
Anon
Jobera paliko be dublio, o kas del nesustabdymo. Tai gal metas rungtynes ziureti, nes varlius visus taskus susimeta kada Jonas ji palikdavo, nes kazkam reikeo uztverti kelia isiverzulsiam i baudos aikstele gynejui. Vienas pries viena Gobertas nemoka zaisti.