Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Iš Toronto „Raptors“ mainais į Portlando „Trail Blazers“ (27-18) atvykęs Normanas Powellas debiutinėse rungtynėse buvo rezultatyviausias, o jo vedama ekipa svečiuose 112:105 (35:32, 30:23, 15:22, 32:28) nugalėjo kardinaliai pasikeitusią Orlando „Magic“ (15-30).

15
29
15
2

Nugalėtojams Powellas per 36 minutes pelnė 22 taškus (2/6 dvit., 5/7 trit., 3/5 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius.

„Iš Powello to ir tikėjausi, kadangi jis žino, kaip žaisti, rungtyniauja tokiu stiliumi, kaip ir mes, gerai juda be kamuolio, pataiko tritaškius, yra aštrus, dirba gynyboje, – sakė „Blazers“ treneris Terry Stottsas. – Nebūčiau pasakęs, kad jis sumes 22 taškus, bet tikrai jaučiau, kad jis mūsų komandoje žais gerai.“

Powello žaidimo epizodai:

Taip pat 22 taškus pelnė ir C.J. McCollumas (6/15 dvit., 2/11 trit., 4/4 baudų), kuris dar pridėjo 5 sugriebtus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Eneso Kanterio sąskaitoje per 29 minutes buvo 15 taškų (7/10 dvit.) ir 15 atkovotų kamuolių.

„Blazers“ lyderis Damianas Lillardas dėl smuklios kelio traumos praleido rungtynes. Anot trenerio Stottso, Lillardas į aikštę grįš jau artėjančiose rungtynėse su Toronto „Raptors“.

Portlando komanda sulaukė Jusufo Nurkičiaus, kuris dėl riešo ir blauzdos traumų nežaidė nuo sausio 14 dienos. Centras pelnė 8 taškus bei sugriebė tiek pat kamuolių.

„Magic“ turėjo tik aštuonis žaidėjus. Ji paskutinę mainų termino dieną atsisveikino su savo vedliais Nikola Vučevičiumi, Evanu Fournier ir Aaronu Gordonu.

Orlando komandai Khemas Birchas per 36 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Pirmą sezoną NBA žaidžiantis Chuma Okeke „Magic“ ekipai surinko 22 taškus (5/9 dvit., 4/6 trit.) ir pasiekė karjeros rekordą.

„Magic“: Chuma Okeke 22 (5/9 dvit., 4/6 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Jamesas Ennisas 18 (4/6 trit., 4 rez. perd.), Dwayne'as Baconas 17 (6 rez. perd.), Khemas Birchas 14 (15 atk. kam., 4 per. kam., 2 blok.), Mo Bamba (4/6 dvit., 1/6 trit.) ir Michael Carter-Williams (6 rez. perd., 4 kld.) po 11, Chassonas Randle'as 10 (2/4 trit.).

„Blazers“: C.J. McCollumas (2/11 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Normanas Powellas (5/7 trit.) po 22, Robertas Covingtonas (3/5 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 4 blok.), Anfernee Simons (5/7 trit.) ir Enesas Kanteris (7/10 dvit., 15 atk. kam., 2 blok.) po 15, Jusufas Nurkičius (8 atk. kam.) ir Carmelo Anthony (4/6 dvit.) po 8.

Tai kad joks cia stebuklas tuos magic iveikti, ji dabar spec pralaimines kuo daugiau rungtyniu. Zada gerus draftus siemet.