Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Vilniaus „Rytas“ (20-5) pratęsė savo pergalingą seriją.

Fotogalerija

Giedriaus Žibėno auklėtiniai namuose 88:86 (29:14, 24:30, 15:23, 20:19) pranoko Utenos „Juventus“ krepšininkus bei pasiekė tryliktąjį laimėjimą paeiliui.

Dvikovos nugalėtojas sprendėsi pačioje dvikovos pabaigoje. Mindaugas Kupšas suvertė taškus baudos aikštelėje, Ivanas Buva bei Bryantas Crawfordas apsikeitė tritaškiais ir prasidėjus paskutinei susitikimo minutei „Juventus“ turėjo minimalią persvarą – 86:85.

Likus 20 sekundžių Andrew Goudelockas atliko sėkmingą reidą į baudos aikštelę, bet prametė iš po krepšio. Vis tik „Rytas“ atkovojo kamuolį puolime ir likus 17,7 sekundės Dovis Bičkauskis smeigė tritaškį, išvesdamas „Rytą“ į priekį – 88:86.

Lemiama „Juventus“ ataka buvo patikėta Crawfordui, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį ir finalinė sirena paskelbė „Ryto“ pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Goudelockas per 26 minutes surinko 24 taškus (8/13 dvit., 2/5 trit., 2/3 baud.), 1 rezultatyvų perdavimą, 3 išprovokuotas pražangas, 1 klaidą bei 18 naudingumo balų.

Galingai rungtynes pradėjęs „Rytas“ po Ivano Buvos ir Mindaugo Girdžiūno tritaškių jau pirmajame kėlinyje turėjo dviženklį pranašumą (20:9).

Antrojo kėlinio pradžioje vilniečiai taip pat nemažino apsukų. Augustas Marčiulionis bei Martynas Echodas realizavo baudas ir „Ryto“ pranašumas išaugo iki 19 taškų – 33:14.

18
22
3
80%
4/5

Vis tik tuomet „Juventus“ atkuto. Ignas Vaitkus smeigė tritaškį, Žygimantas Skučas pridėjo baudas ir prieš pat ilgąją pertrauką svečiai sumažino deficitą iki 8 taškų (44:52). Sėkmingą žaidimą uteniškiai atsinešė ir į antrąją rungtynių dalį.

Mindaugas Kupšas surinko 4 taškus iš eilės, Skučas pridėjo dvitaškį, Ignas Vaitkus realizavo baudas, o Crawfordas smeigė tolimą metimą ir atkarpą 14:3 laimėjęs „Juventus“ rezultatą išlygino – 59:59.

„Rytas“: Andrew Goudelockas 24 (8/13 dvit., 2/5 trit.), Ivanas Buva 18 (4/9 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Mindaugas Girdžiūnas 12 (2/5 trit.), Dovis Bičkauskis 10 (2/4 trit.), Augustas Marčiulionis (2/2 trit.) ir Martynas Echodas (6/8 baud.) po 8.

„Juventus“: Bryantas Crawfordas 17 (5/6 dvit., 4 rez. perd.), Mindaugas Kupšas 16 (8/11 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.), Martynas Gecevičius 15 (3/7 trit., 3 per. kam., 4 kld.), Ignas Vaitkus 12 (2/3 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Žygimantas Skučas 10 (6/8 baud., 5 atk. kam., 2 blok.), Marius Runkauskas 7.

Atrinkti (0) Visi (13)
Klausimas butu kitas, kaip galima beveik 20-ties tasku persvara per puse kelinuko issvaistyti?
2021-03-27
+1
prazanga buvo. bet metimo tikslumo ji neitakojo. korpuso taisykle ar kaip ji ten. urbonas turi teise pykti, bet teisejai sian labai grybavo. i abi puses. daug kartu. jei negali laimeti pries ryta kuris nelose penkias dienas ir kuris zaide be abieju 4u numeriu (ok, butkevicius trecias), tai cia jau ne ryto problema. suprantu, kad pikta ir liudna jam, bet, jei jis maziau verktu visu rungtyniu metu del kiekvienos prazangos, gal tada jo tas verkimas po rungtyniu daugiau reikstu. yra kaip yra. urbonui ir skersiui reikia nustoti verkti.
2021-03-27
+1
Sumauti megejai!
2021-03-27
Bravo teisėjams turėjo baudas mest Crawford... Eilinį kartą teisėjai ištempė Rytą. Tikiuosi nubaus šiuos teisėjus lyga.
2021-03-27
+3
Abejotinas epizodas, gale rungtynių tokių dažniausiai nešvilpia. Dar gal ir bus pakartojimas. Va kai Echodas kažką nublokavo ir įskaitė uteniškiam dvitaškį tai 100 procentų kad kylantis kamuolys buvo, bet aišku ten nebuvo pabaigos epizodas...