Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jonas Valančiūnas šeštose rungtynėse iš eilės surinko dvigubą dublį, bet jo atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (21-22) NBA mače svečiuose 110:126 (19:39, 34:31, 29:30, 28:26) antrą dieną paeiliui krito prieš pirmenybių lyderę Jutos „Jazz“ (34-11).

35
34
70%
7/10
100%
6/6

Valančiūnas per 21 minutę pelnė 13 taškų (5/9 dvit., 0/1 trit., 3/3 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, tris sykius prasižengė ir tiek pat sykių suklydo.

Lietuvis jau 13-oje rungtynių paeiliui atkovoja bent po 10 kamuolių, o tai NBA šiuo metu yra ilgiausia serija.

Uteniškis žaidė iki trečiojo kėlinio vidurio.

Valančiūno dvitaškis:

„Jazz“ pataikė 19 tritaškių iš 45 (42 proc.) ir namuose pasiekė devynioliktą pergalę iš eilės.

Nugalėtojams Donovanas Mitchellas per 28 minutes pelnė 35 taškus (7/10 dvit., 5/7 trit., 6/6 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Mitchellas mačo pradžioje pataikė penkis metimus iš eilės, o to sulaukusi „Jazz“ greitai įgijo dviženklę persvarą (23:13). Pirmojo kėlinio pabaigoje komandas jau skyrė 20 taškų – „Jazz“ atsiplėšė iki 39:19.

Antrajame kėlinyje „Grizzlies“ priartėjo iki 9 taškų deficito (36:45), bet trečiajame kėlinyje „Jazz“ ėmė triuškinti oponentus 30 taškų persvara (90:60) ir nugalėtojas buvo aiškus.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 35 (5/7 trit., 7 rez. perd.), Jordan Clarkson 28 (6/9 dvit., 5/12 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Rudy Gobertas 16 (6/9 dvit., 14 atk. kam., 2 blok.), Joe Inglesas 15 (3/5 trit., 7 rez. perd.), Royce'as O'Neale'as 10 (2/3 trit., 9 atk. kam.), Georgesas Niangas 9 (3/6 trit.).

„Grizzlies“: Kyle'as Andersonas 16 (4/7 dvit., 2/3 trit., 4 rez. perd.), Jonas Valančiūnas (5/9 dvit., 11 atk. kam.), Dillonas Brooksas (4/10 dvit.) po 13, Ja Morantas (3/8 dvit., 4 rez. perd.), De'Anthony Meltonas (2/3 trit.) ir Brandonas Clarke'as (5/8 dvit., 6 atk. kam.) po 12, Graysonas Allenas 9 (1/5 trit., 4 per. kam.), Desmondas Bane'as 7.

Atrinkti (0) Visi (3)
Keista,kad Clarksonas net 4 perdavimus atliko,kas jam nebūdinga.Nes kiek teko matyt Jutos rungtynių,tai grynas savanaudis.Gauna kamuolį,tai atgal jau nesulauks niekas.Pagrindinis pretendentas į geriausio šešto žaidėjo apdovanojimą,bet statistiką susirenka per savo savanaudiškumą.