Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

25-erių 188 cm ūgio vilnietis Deividas Kumelis Nyderlandų lygoje sužaidė fantastiškas rungtynes.

GM: 9

Krepšininkas ne tik dominavo puolime ir surinko 43 naudingumo balus, bet ir likus 0,4 sek. iki mačo pabaigos pataikė pergalingą tritaškį, kuris nulėmė jo atstovaujamos Hagos „Royals“ (2-13) pergalę.

Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 77:76 (18:18, 18:15, 19:21, 22:22) triumfavo prieš Limburgo „BAL Weert“ (8-7).

Kumelis per 36 minutes pelnė 42 taškus (10/14 dvit., 5/7 trit., 7/7 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, prarado tris kamuolius, dukart prasižengė, išprovokavo 4 pražangas ir įsirašė 43 naudingumo balus.

Pergalingas Kumelio metimas:

Įžaidėjas Nyderlandų lygoje vidutiniškai per 32 minutes pelno po 16,7 taško, atkovoja po 2,9 kamuolio bei atlieka po 6,8 rezultatyvaus perdavimo.

Sezono pradžioje Kumelis trumpai žaidė Nacionalinės krepšinio lygos Molėtų „Ežerūno-Atleto“ komandoje.

Atrinkti (0) Visi (5)
ar čia tas kuris sprite konkursą buvo nusipirkęs? talento 0
2021-03-28
+2
Kumelis jaunystėje buvo gana perspektyvus,bet greitai nustojo jo tobulėjimas vystytis.Paskui ir 3×3 pažaisdavo,tai ir neprasimušė į aukštesnį lygį.Bet Olandijoje atrado save,ten lyderis klube ir sau ramiai pinigus uždirbinėja.Svarbu,kad jam pačiam gerai.