Nuotr.: Vainius Sodeika
Nuotr. Vainius Sodeika

Netikėtą pralaimėjimą Italijos čempionate patyrė turnyro lyderis Milano „Armani Exchange“ (18-4).

Daugiausia pataiko: Kevin Punter

Ettores Messinos auklėtiniai išvykoje 63:69 (16:13, 18:24, 16:17, 13:15) nusileido Venecijos „Umana Reyer“ (14-8) krepšininkams.

Šį vakarą laimėjęs Venecijos klubas su 14 pergalių per 22 mačus rikiuojasi 5-oje turnyrinės lentelės vietoje.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Jeremy Chappellas, kuris per 27 minutes pelnė 15 taškų (4/4 dvit., 1/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį ir kartą prasižengė.

Milano ekipoje labiausiai pasižymėjo Kevinas Punteris, kuris per 25 minutes pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 1/4 trit., 6/7 baud.), atkovojo 1 bei perėmė 2 kamuolius, 2 sykius suklydo bei 3 kartus pažeidė taisyklės.

„Umana Reyer“: Jeremy Chappellas 15, Austinas Daye 14 (5 atk. kam.), Mitchellas Wattas 12 (6 atk. kam.), Wesas Clarkas 10.

„Armani Exchange“: Kevinas Punteris 13, Zachas LeDay 11, Riccardo Moraschini, Shavonas Shieldsas ir Kalebas Tarczewskis (6 atk. kam.).