Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Finikso „Suns“ (31-14).

13
24
6
8

Monty Williamso auklėtiniai išvykoje per pratęsimą 101:97 (26:29, 23:20, 27:18, 14:23, 11:7) parklupdė Šarlotės „Hornets“ (23-22) krepšininkus.

Pirmuosius du kėlinius abi ekipos žengė koja kojon (49:49), tačiau per pusantros minutės spurtą 11:0 surengę svečiai po Devino Bookerio dvitaškio trečiajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (60:49).

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje „Suns“ dar labiau nutolo ir po Mileso Bridgeso dėjimo susikrovė 16 taškų pranašumą (83:67).

Vis dėlto šeimininkai kapituliuoti nesiruošė, surengė įspūdingą spurtą 23:7 ir po Devonte Grahamo 8 taškų paeiliui likus 32 sekundėms rezultatas tapo lygus – 90:90.

Per likusį laiką abiem komandoms užpulti nepavyko ir mačas persikėlė į pratęsimą.

Likus 3 minutėms po Gordono Haywardo baudų metimų rezultatas buvo lygus (92:92), tačiau svečiai spurtavo 5:0 ir likus pusantros minutės po Chriso Paulo baudų metimų nutolo per 5 taškus (97:92).

Netrukus Devinas Bookeris suklydo, Grahamas atsakė tritaškiu (95:97), Paulas pametė kamuolį ir likus 33 sekundėms „Hornets“ turėjo progą persverti rezultatą, tačiau Grahamo tolimas metimas tikslo nepasiekė, o prie baudų atžymos neklydęs Bookeris nutolino svečius per 2 metimus (99:95).

Likus 8 sekundėms pražanga sustabdytas Grahamas sumetė abi baudas (97:99). Netrukus svečiai suklydo, tačiau klaida atsakė ir „Hornets“, o Paulas baudomis įtvirtino pergalę (101:97).

Daugiausia pataiko: Gordon Hayward

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Bookeris, kuris per 42 minutes pelnė 35 taškus (6/15 dvit., 4/11 trit., 11/12 baud.), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius suklydo.

Širšių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo puikus Grahamo pasirodymas. Gynėjas per 39 minutes surinko 30 taškų (2/5 dvit., 7/16 trit., 5/5 baud.), 1 atkovotą kamuolį, 4 klaidas ir 3 rezultatyvius perdavimus.

„Hornets“ šiame mače vertėsi be traumuoto LaMelo Ballo.

„Hornets“: Devonte Grahamas 30 (7/16 trit., 5/5 baud., 4 kld.), Terry Rozier 22 (4/7 dvit., 4/12 trit., 10 atk. kam., 4 kld.), Milesas Bridgesas 18 (7/8 dvit., 1/5 trit., 12 atk. kam., 4 kld.), Gordonas Haywardas 15 (3/9 dvit., 1/6 trit., 6/8 baud., 6 atk. kam.), Cody Martinas 8 (6 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Suns“: Devinas Bookeris 35 (6/15 dvit., 4/11 trit., 11/12 baud., 6 atk. kam.), Chrisas Paulas 16 (4/11 dvit., 1/5 trit., 5/6 baud., 4 kld.), Deandre Aytonas 14 (6/11 dvit., 14 atk. kam.), Mikalas Bridgesas 13 (5/8 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 6 per. kam.), Torrey Craigas 9.