Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Be LeBrono Jameso ir Anthony Daviso toliau besiverčianti Los Andželo „Lakers“ (30-17) Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

18
26
2
11

NBA čempionai namie 96:93 (22:21, 22:18, 25:30, 27:24) nugalėjo prieš mainų lango pabaigą savo žvaigždes į kitas komandas išsiuntusią Orlando „Magic“ (15-31).

Prieš prasidedant paskutinei minutei „Lakers“ dar turėjo 7 taškų persvarą (96:89), tačiau svečiai pelnė 4 taškus paeiliui (93:96), o pratęsimą galėjęs išplėšti Otto Porterio tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui svečiai dar turėjo 4 taškų pranašumą (84:80), tačiau tuomet NBA čempionai spurtavo 12:1 – 92:85.

Nugalėtojams Dennisas Schroderis per 36 minutes pelnė 24 taškus (6/11 dvit., 1/3 trit., 9/10 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Po 11 kamuolių atkovoję Kyle'as Kuzma, Montrezlas Harellas ir Markieffas Morrisas pasižymėjo dvigubais dubliais, atitinkamai pelnę 21, 18 ir 12 taškų.

Orlando ekipos gretose pasižymėjo Dwayne'as Baconas, kurio sąskaitoje per 33 minutes 26 taškai (7/13 dvit., 2/6 trit., 6/6 baud.) ir 8 atkovoti kamuoliai.

„Lakers“: Dennisas Schroderis 24 (6/11 dvit., 9/10 baud., 6 rez. perd.), Kyle'as Kuzma 21 (5/15 trit., 11 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 18 (8/13 dvit., 11 atk. kam., 2 blok.), Markieffas Morrisas 12 (2/6 trit., 11 atk. kam.), Marcas Gasolis 7 (1/5 trit.).

„Magic“: Dwayne'as Baconas 26 (7/13 dvit., 2/6 trit., 6/6 baud., 8 atk. kam.), Chuma Okeke 14 (3/6 trit., 6 atk. kam.), Mo Bamba 11 (7 atk. kam., 3 blok.), R.J. Hamptonas 10, Jamesas Ennisas 9 (3/8 dvit.).

Atrinkti (0) Visi (5)
Lakers
Tai kad turejo +11 Lakers ir tai isbarste na svarbu bent pergale laikosi 4 vietos
2021-03-29
-1
Jei jau prieš tokius Magic vos čempionai laimi,tai ne kas tada.Net ir be Broniaus su Davisu turėjo daig užtikrinčiau laimėti prieš komandą,kurios sudėtis dabar kaip G lygos klubo.Bet vos vos ištempė tą laimėjimą.Lakers fanai turėtų sunerimti,nes žaidimas buksuojantis.
2021-03-29
+2
Nėra Davis, Drummond, James. Šie būtų sumėte minimum +50 taškų. Štai tau ir lengva pergale.