Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Jonas Valančiūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes ir pasirūpino Memfio „Grizzlies“ (22-22) pergale.

30
35
15
67%
4/6

Tayloro Jenkinso auklėtiniai išvykoje 120:110 (23:27, 34:30, 33:34, 30:19) pranoko Hjustono „Rockets“ (13-33) krepšininkus.

Valančiūnas per 32 minutes pelnė 30 taškų (13/18 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 3 sykius suklydo.

Iki šiol uteniškio rezultatyviausias sezono pasirodymas siekė 29 taškus, kuriuos jis įmetė į Vašingtono „Wizards“ krepšį. Apskritai, Valančiūno karjeros rekordas siekia 34 taškus, kurį jis užfiksavo beveik lygiai prieš dvejus metus – 2019 m. kovo 31 d.

Memfio ekipa atitrūko svarbiausiu rungtynių momentu. Desmondas Bane‘as pataikė dvitaškį, Ja Morantas realizavo tritaškį, Valančiūnas pridėjo keturis taškus paeiliui ir likus žaisti 2 minutes „Grizzlies“ pirmavo 8 taškais – 114:106.

Prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei Jae‘Seanas Tate‘as atseikėjo tritaškį ir sušvelnino „Rockets“ deficitą iki 6 taškų (110:116). Vis tik Valančiūnas atsakė dėjimu, o Dillonas Brooksas realizavo baudas ir susitikimo pabaiga tapo aiški (120:110).

Valančiūnui geriausiai talkinęs De‘Anthony Meltonas pelnė 23 taškus (3/5 dvit., 4/7 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

„Rockets“: Kelly Olynykas 25 (10/12 dvit., 0/5 trit., 5/5 baud., 9 atk. kam., 2 blok.), Jae'Seanas Tate'as 24 (6/9 dvit., 3/9 trit., 7 atk. kam.), D.J. Augustinas 13 (2/4 trit., 5 rez. perd.), Kevinas Porteris (5/10 dvit., 0/7 trit., 5 rez. perd.) ir Sterlingas Brownas (2/4 trit., 7 atk. kam.) po 10, Johnas Wallas 9 (1/7 dvit., 1/5 trit., 8 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok., 4 kld.), D.J. Wilsonas 8 (2/3 trit.).

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 30 (13/18 dvit., 15 atk. kam.), De'Anthony Meltonas 23 (4/7 trit., 5/6 baud.), Dillonas Brooksas (3/7 dvit., 2/8 trit., 5/6 baud., 4 rez. perd.) ir Desmondas Bane'as (4/5 dvit., 3/5 trit.) po 17, Ja Morantas 12 (4/7 dvit., 5 atk. kam., 8 rez. perd.), Kyle'as Andersonas ir Brandonas Clarke'as (5 atk. kam.) po 7.

Atrinkti (0) Visi (2)
Joną šiemet galima drąsiai vadinti lygos Top-5 centru.Tiesiog monstriškai žaidžia,jau pastoviai po 13-15 kamuolių ima.O kai geresnė diena,tai dar ir 30 tšk.sumeta.Ir kas džiugina,jog tų geresnių dienų vis daugiau būna.Išgyvena savo piką ir drąsiai galima vadinti vienu iš geriausių lygos centrų.