Be lyderio Mike'o Jameso likusi Maskvos CSKA (21-10) sėkmingai atliko darbą Sankt Peterburge. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai svečiuose 86:74 (22:18, 26:24, 15:15, 23:17) įveikė Artūro Gudaičio atstovaujamą „Zenit“ (17-14) ir užsigarantavo kelialapį į atkrintamąsias.

21
31
75%
3/4
100%
3/3

Penktą kartą per pastaruosius septynis mačus suklupusi „Zenit“ laviruoja ties Eurolygos aštuntuku. Sankt Peterburgo komandai liko trejos rungtynės namuose: su Vilerbano ASVEL, Tel Avivo „Maccabi“ ir Atėnų „Panathinaikos“.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui CSKA persvara siekė 6 taškus, tačiau Johannesas Voigtmannas netrukus ją padidino taikliu dvitaškiu – 65:57.

Kitoje atakoje Matueszas Ponitka suklydo, Iffe Lundbergas įmetė dvitaškį ir Maskvos klubas spurtavo 9:2, atitrūkdamas per 13 taškų – 72:59.

Įspūdingas Tariko Blacko dėjimas:

Billy Barono septyni taškai iš eilės dar suteikė „Zenit“ ekipai vilties – 70:78, bet šeimininkai per pustrečios minutes tesukrapštė keturis taškus ir CSKA išsaugojo iniciatyvą – 86:74.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Gudaitis pasirodė blankiai, per 10 minučių surinkdamas 2 taškus (1/2 dvit.), atkovotą kamuolį ir –1 naudingumo balą.

Dominavęs CSKA vokietis Johannesas Voigtmannas per 23 minutes įmetė 21 tašką (3/3 dvit., 3/4 trit., 6/6 baud.), sugriebė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavo 31 balo naudingumą.

Dvikovoje teisėjavo lietuvis Gytis Vilius.

„Zenit“: Billy Baronas 24 (6/8 dvit., 4/8 trit.), Willas Thomasas 13 (4/4 dvit.), Kevinas Pangosas 12 (2/10 trit., 8 rez. perd., 4 kld.), Mateuszas Ponitka 9 (5/8 baud., 8 atk. kam., 4 rez. perd.).

CSKA: Johannesas Voigtmannas 21 (3/4 trit., 6/6 baud., 31 naud.), Tornikė Šengelija 14 (4/8 dvit., 5 atk. kam.), Danielis Hackettas (2/5 trit.), Willas Clyburnas (6/6 baud., 6 atk. kam., 3 per. kam., 4 kld.) po 13, Michaelas Ericas 9 (4/5 dvit., 6 atk. kam.), Iffe Lundbergas 8, Nikita Kurbanovas 7.