Nuotr.: Reuters-Scanpix
Nuotr. Reuters-Scanpix

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) šešių pergalių seriją skaičiavusi Los Andželo „Clippers“ (32-17) atrodė įgavusi pagreitį ir retas, kuris tikėjosi, jog juos sustabdys visas savo žvaigždes prieš mainų lango pabaigą išsiuntusi Orlando „Magic“ (16-31).

11
20
3
3

Vis dėlto „Magic“(16-31) įrodinėja, jog nebus patrankų mėsa ir išvykoje 103:96 (13:26, 24:25, 33:22, 33:23) parklupdė vienus NBA favoritų.

„Clippers“ galingai pradėjo dvikovą ir dar trečiojo kėlinio pradžioje turėjo 16 taškų persvarą (55:39), tačiau svečiai ketvirtį užbaigė atkarpa 31:18 – 70:73.

Likus žaisti mažiau nei 4 minutes šeimininkai vėl pabėgo (91:82), tačiau „Magic“ spurtavo 15:2 ir jau prasidėjus paskutinei minutei išsiveržė į priekį – 97:93.

Šeimininkus nuo fiasko dar bandė gelbėti Terance'as Mane'as, pataikęs tritaškį (96:97), Michaelas Carteris-Williamsas atsakė baudomis (99:96), o rezultatą išlyginti galėjęs Kawhi Leonardo tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Svečiams nesutrukdė laimėti ir vos 5 realizuoti tritaškiai iš 17 bandymų (29,4 proc.).

Nugalėtojų ekipoje su 18 taškų (6/8 dvit.), 1/3 trit., 3/3 baud.) išsiskyrė Chuma Okeke.

Šeimininkų komandai Leonardas per 35 minutes pelnė 28 taškus (8/16 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Traumą besigydantis Paulas George'as praleido antrą „Clippers“ susitikimą paeiliui.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 28 (8/16 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Luke'as Kennardas 17 (3/8 dvit., 3/8 trit.), Reggie Jacksonas 15 (3/7 dvit., 3/11 trit., 7 rez. perd.), Ivica Zubacas 14 (7/10 dvit., 13 atk. kam.).

„Magic“: Chuma Okeke 18 (6/8 dvit., 3 per. kam.), Terrence'as Rossas 15 (2/8 dvit., 8/8 baud.), Otto Porteris 13 (5/10 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Mo Bamba 12 (2/8 dvit., 2/2 trit., 8 atk. kam.), Wendellas Carteris 11 (6 atk. kam., 3 blok.).

Atrinkti (0) Visi (3)
Na nežinau,o mane kaip tik stebina šita Clippers nesėkmė.Daig žaidėjų neturėjo,bet Magic privalėjo pasiimti.Ypač dar kai pirmavo visas rungtynes.Pažiūrėkit dabar į Magic,grynai G lygos komanda.Primena tuos 76ers prieš 6 metus,kurie pastoviai tankindavo,tai sudėtis buvo išvis kažkokia nei šiokia,nei anokia.Tai LAC privalėjo laimėti.
2021-03-31
+2
BoobieDede
Pirmasis Clippers pralaimėjimas back to back rungtynėse šį sezoną. Žaista buvo be Beverley, Ibakos, Rondo, Morris, George ir vos 8 žaidėjų rotacija. Tad nelabai nustebino šis pralaimėjimas.