Nuotr.: Zuma press – Scanpix
Nuotr. Zuma press – Scanpix

„Barcelonai“ antradienio vakarą Tel Avive nepavyko užsitikrinti pirmosios vietos Eurolygos reguliariajame sezone, o po pralaimėjimo vietos „Maccabi“ Šarūnas Jasikevičius turėjo pastabų savo auklėtiniams.

24
33
8
3

Spaudos konferencijoje lietuvis prisiminė stebuklingai laimėtą savaitgalio mačą prieš Fuenlabrados „Urbas“ ir pripažino, jog šiuo metu žaidime ne viskas yra gerai.

„Kai nežaidi 100 proc., nieko negali nugalėti. Būdamas treneriu bandai mokytis net ir laimėdamas rungtynes ir jei nežaidi gerai, net ir laimėjus, po rungtynių kalbi su auklėtiniais ir pasakai, jog ne viskas yra gerai. Tai nutiko kartą, antrą, trečią, o kai prieš Fuenlabradą laimėjome praktiškai stebuklo dėka, tai ženklai, rodantys, jog turime pasitempti“, – teigė Jasikevičius.

Katalonai Izraelyje buvo priversti žaisti pratęsimą, per kurį 94:99 pripažino šeimininkų pranašumą. Vis dėlto po rungtynių Šaras pripažino, jog toks rezultatas – logiškas.

„Kai rungtynių pabaigoje prieini prie tokios situacijos, nugalėtoją lemia smulkios detalės. Galėjo laimėti abi komandos, bet matant, kokiu lygiu žaidžiame pastarąsias savaites, rezultatas – logiškas“, – kalbėjo specialistas iš Lietuvos.

Nepaisant pralaimėjimo, „Barca“ išlieka Eurolygos viršūnėje, o pirmąją vietą reguliariajame sezone galės užsitikrinti jau penktadienį Stambule prieš vietos „Fenerbahče“.

Atrinkti (0) Visi (4)
Pati Barca paleido pergalę.Pratęsimo metu turėjo 4 tšk.persvarą,tačiau prasilaido du laisvus tritaškius,kurie ir buvo esminiai.Ir aišku Daviesas visiškai nesusitvarkė su Žižičium,kuris sezono rungtynes sužaidė.Gynyba visos komandos tragiška,tai ir logiška jų pabaiga.