Mindaugas Kuzminskas demonstravo galingą žaidimą, Mantas Kalnietis prisidėjo naudingu žaidimu, tačiau lietuvių pastangų Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipai nepakako.

27
64%
7/11
9

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse Kazanėje 78:82 (24:18, 13:23, 19:18, 22:23) nusileido vietos UNIKS ekipai ir seriją pralaimėjo 1-2.

Kazanės klubas pusfinalyje susitiks su Bolonijos „Virtus“ ekipa.

Dvikovos nugalėtojas sprendėsi pačioje rungtynių pabaigoje, o įpusėjus ketvirčiui rezultatas dar buvo lygus (70:70).

Vis dėlto susitikimui artėjant į pabaigą, į priekį šovė UNIKS. Johnas Brownas bei Okaro White‘as realizavo po dvitaškį, Jamaras Smithas pataikė sudėtingą metimą per rankas ir likus žaisti dvi minutes šeimininkai įgijo 5 taškų pranašumą (77:72).

Vis tik Nigelas Williamsas-Gossas realizavo baudas, o neilgai trukus užbaigė ataką greitajame puolime ir prieš prasidedant paskutinei minutei sušvelnino „Lokomotiv“ deficitą iki minimumo – 76:77.

Kitoje aikštės pusėje Jordanas Morganas pelnė taškus su pražanga, bet prametė baudos metimą (79:76). Tuo metu Williamso-Gosso tritaškis, likus 25,2 sekundės, skriejo pro šalį ir Krasnodaro ekipai teko taikyti priverstinių pražangų taktiką.

Morganas pataikė vieną baudos metimą ir UNIKS tapo nepavejami per vieną metimą (80:76). Po šio epizodo savo tolimą metimą atliko Kalnietis, bet lietuvio šūvis taip pat skriejo pro šalį.

Vis dėlto Morganas vėl įsigudrino pramesti abu baudų metimus, bet Kevino Hervey tritaškis taip pat nepasiekė tikslo. Vis tik Kuzminskas sugriebė kamuolį puolime, realizavo abi baudas ir likus 6 sekundėms sušvelnino „Loko“ deficitą – 78:80.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Vis tik White‘as po minutės pertraukėlės pataikė abi baudas ir likus 5,8 sekundės įtvirtino UNIKS pergalę (82:78).

Kuzminskas šiose rungtynėse per 34 minutes surinko 19 taškų (3/8 dvit., 1/4 trit., 10/12 baud.), 11 atkovotų ir 1 perimtą kamuolį, 3 rezultatyvius perdavimus, 9 išprovokuotas pražangas, 1 klaidą bei 28 naudingumo balus.

Tuo metu Kalnietis pridėjo 8 taškus (2/4 dvit., 1/5 trit., 1/1 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 8 rezultatyvius perdavimus, 4 klaidas ir 15 naudingumo balų.

UNIKS: Jamaras Smithas 19 (4/6 dvit., 3/5 trit.), Jordanas Morganas (5/8 dvit., 7/11 baud., 9 atk. kam., 27 naud. bal.) ir Okaro White‘as (3/8 dvit., 26 naud. bal.) po 17, Johnas Brownas 10.

„Lokomotiv“: Kevinas Harvey 22 (5/8 dvit.), Mindaugas Kuzminskas 19 (3/8 dvit., 1/4 trit., 10/12 baud., 10 atk. kam., 28 naud. bal.), Nigelas Williamsas-Gossas 9 (8 rez. perd.), Mantas Kalnietis 8 (2/4 dvit., 1/5 trit., 8 rez. perd., 8 atk. kam.).