Nuotr.: Scanpix Baltics
Nuotr. Scanpix Baltics

Dėl vietos Eurolygos atkrintamosiose kovojančiai „Valencia“ (17-15) ekipai trečiadienio vakarą teko sugerti skaudų smūgį.

18
23
6
75%
3/4

Per vėlai prabudę Jaume Ponsarnau auklėtiniai namuose 79:88 (19:23, 12:21, 10:30, 38:14) nusileido Pirėjo „Olympiakos“ (18-6) krepšininkams. Iki šių rungtynių Valensijos komanda buvo iškovojusi tris pergales paeiliui.

Šeimininkai iniciatyvą buvo praradę antrajame kėlinyje. Kosta Koufos įkrovė iš viršaus, Shaquielle‘as McKissicas realizavo baudas, Livio Jean-Charlesas bei Saša Vezenkovas pridėjo po dvitaškį, o „Olympiakos“ laimėjo atkarpą 11:1 bei įgijo dviženklį pranašumą – 36:23.

Po ilgosios pertraukos jau atrodė, kad rungtynių intriga visiškai išgaravo. Georgios Printezis bei Vezenkovas atseikėjo po tolimą metimą, Octavius Ellisas pridėjo dvitaškį, o svečiai pasileido į spurtą 20:5 ir skirtumas tarp komandų tapo nepadorus – 66:36.

Visą trečiąjį kėlinį dominavęs „Olympiakos“ ketvirtį laimėjo 30:10 ir paskutines 10 susitikimo minučių pasitiko pirmaudami 74:41.

Vis tik šeimininkai prabudo ketvirtajame kėlinyje, kurį pradėjo įspūdingu spurtu 21:2 ir įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 14 taškų (62:74).

„Valencia“ toliau nemažino apsukų ir likus žaisti 3 minutes Fernando San Emeterio smeigė tritaškį bei sumažino šeimininkų deficitą iki vienženklio – 70:79.

Vis dėlto likus pusantros minutės Vezenkovas atseikėjo savo tolimą metimą ir uždarė rungtynes – 82:71.

Tarsi geriausiais karjeros laikais žaidęs 36-erių Printezis per 24 minutes surinko 18 taškų (3/6 dvit., 3/4 trit., 3/4 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 išprovokuotas pražangas bei 23 naudingumo balus. Graikui tai buvo geriausios sezono rungtynės.

„Valencia“: Klemenas Prepeličius 12 (2/6 dvit., 2/7 trit.), Fernando San Emeterio 11 (3/4 trit.), Vanja Marinkovičius (2/7 trit.) ir Joanas Sastre po 10.

„Olympiakos“: Saša Vezenkovas 19 (3/5 dvit., 3/8 trit.), Georgios Printezis 18 (3/6 dvit., 3/4 trit.), Octavius Ellisas 11 (4/4 dvit.).