Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Pakeliui link dar vieno dvigubo dublio buvusį Domantą Sabonį pristabdė smulki trauma, o lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (21-25) patyrė dar vieną nesėkmę.

20
21
55%
6/11
4

Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai namuose 87:92 (28:23, 17:20, 22:22, 20:27) krito prieš Majamio „Heat“ (24-24) ir suklupo antrąjį kartą paeiliui.

Sabonis susižeidė kelį trečiojo kėlinio pabaigoje, kuomet bandydamas apsiginti nuo Gorano Dragičiaus sugėrė slovėno kontaktą į kelio sritį, tačiau ant parketo sugrįžo ketvirtojo kėlinio pradžioje.

„Kalbėjausi su juo per rungtynes ir jis man pasakė, kad iš kelio gavo į raumens sritį, – sakė Bjorkgrenas. – Vis dėlto jis yra tvirtas vyrukas ir žinau, kad jam bus viskas gerai. Jis tiesiog praleido stiprų smūgį.“

Lietuvis šiąnakt per 35 minutes pelnė 9 taškus (4/7 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 14 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą bei 3 sykius suklydo.

Iki šiol vienintelis atvejis šiame sezone, kuomet Sabonis nepasiekė 10-ies taškų ribos, buvo dvikova su Naujojo Orleano „Pelicans“, kai „Pacers“ lyderis surinko 8 taškus.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei 7 minutes Carisas LeVertas įkrovė iš viršaus ir persvėrė rezultatą „Pacers“ naudai (82:81). Vis tik tuomet „Heat“ pasileido į pergalingą spurtą.

Jimmy Butleris surinko 4 taškus paeiliui, Duncanas Robinsonas įkrovė iš viršaus, o prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei Bamas Adebayo smeigė tritaškį ir užtvirtino svečių pergalę – 89:82.

„Pacers“ taškų nesugebėjo pelnyti kiek daugiau nei 6 minutes. Taškų badą nutraukė tas pats LeVertas, kuris įmetė metimą iš po krepšio likus žaisti 41,7 sekundės, tačiau „Pacers“ išsigelbėti šiose rungtynėse nebesugebėjo.

„Tai nėra dalykas, kuris įvyksta per vieną naktį, – pagerėjusią Robinsono gynybą gyrė „Heat“ vyr. treneris Erikas Spoelstra. – Tai tiesiogine žodžio trunka šimtus dienų darbo. Jis įdeda milžiniškas pastangas, kad galėtų atsidurti ties tritaškio linija, o jo technika veikia dėl sunkaus darbo.“

Robinsonas šiąnakt buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose ir surinko 20 taškų (1/1 dvit., 6/11 trit.), 8 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus bei 3 klaidas.

„Sakyčiau, kad pralaimėjimą labiau lėmė gynyba, nei puolimas, – sakė „Pacers“ puolėjas Dougas McDermottas. – Nepasakyčiau, kad atsipalaiduojame, bet kai žaidi su tokia komanda kaip „Heat“, tu žinai, kad jie niekada nesustos. Ir su laiku jie įsivažiavo.“

„Pacers“: Mylesas Turneris 15 (3/6 trit., 6 atk. kam., 3 blok.), Carisas LeVertas (5/8 dvit., 6 rez. perd., 4 per. kam.) ir Dougas McDermottas (4/5 trit.) po 14, T.J. McConnellas 11 (5/12 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Domantas Sabonis 9 (4/7 dvit., 14 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas (1/8 trit., 7 atk. kam.) ir Goga Bitadze po 7.

„Heat“: Duncanas Robinsonas 20 (6/11 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Jimmy Butleris 18 (6/12 dvit., 6/7 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Tyleris Herro 17 (4/7 dvit., 2/6 trit.), Bamas Adebayo 16 (4/10 dvit., 8/12 baud., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 2 blok.), Goranas Dragičius 12 (2/5 trit.).

Atrinkti (0) Visi (4)
Net ir be dvigubo dublio Sabonis vistiek buvo naudingiausias Pacers žaidėjas su 16 n.b.Tai parodo,kad kitiem dar prasčiau ėjosi rungtynės.Ir jei ne tas smulkus sumušimas,Domas laisvai būtų tą dublį užfiksavęs.O Robinsoną jau galima priskirti snaiperių elitui,nors lygoje žaidžia ne taip ir senai.
2021-04-01
Vyras
kiek mačiau šio sezono varžybų, Sabo pagrindinė problema - gynyba. individualiai beveik visada nesuspėja, palieka laisvą mesti ar tiesiog pick and rolluose prasileidžia. Aišku, niekada nebus taip, kad 20+ metantys žaidėjai dar ir gynybiniai arkliai bus, bet toks įspūdis, kad visai neakcentuoja to. Bet čia ne jo vieno problema. Malcomas - tas pats, Levertas irgi. iš esmės Turneris yra geriausiai atstovintis, bet akivaizdžiai to per maža, nes retos komandos žaidimą stato ant centrų