Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Jamesas Hardenas rungtynėse su buvusia savo komanda nefiksavo sau įprastų rodiklių, tačiau tai nesutrukdė Bruklino „Nets“ (33-15) iškovoti dar vienos pergalės ir tapti Rytų konferencijos lyderiais.

31
31
12
53%
9/17

Steve‘o Nasho auklėtiniai namuose 120:108 (29:42, 28:26, 29:19, 34:21) pranoko Hjustono „Rockets“ (13-34).

„Nets“ į pirmąją Rytų konferencijos vietą pakilo pirmą kartą nuo 2003 m. balandžio.

Nugalėtojams Irvingas per 39 minutes surinko 31 tašką (9/17 dvit., 3/8 trit., 4/4 baud.), 12 rezultatyvių perdavimų, 6 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį bei 2 klaidas.

Tuo metu Hardenas pridėjo 17 taškų (5/7 dvit., 0/3 trit., 5/7 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus bei 2 klaidas.

Hardenas taip pat nebežaidė ketvirtajame kėlinyje dėl kirkšnies sužeidimo, tačiau Nashas vylėsi, kad trauma nėra rimta.

Bruklino ekipa antrojo kėlinio pradžioje turėjo 17 taškų deficitą (34:51), tačiau stabilizavo situaciją po trečiojo ketvirčio, kurį laimėjo 29:19 ir paskutines 12 susitikimo minučių pasitiko atsilikdami minimaliu skirtumu – 86:87.

Būtent lemiamame ketvirtyje „Nets“ perlaužė rungtynes. Nicolas Claxtonas pelnė 4 taškus paeiliui, Joe Harrisas smeigė tritaškį, dar vieną tolimą metimą pridėjo Blake‘as Griffinas, o šeimininkai spurtavo 12:0 ir likus žaisti 4 minutes įgijo 6 taškų persvarą – 107:101.

Neilgai trukus Irvingas atliko sėkmingą reidą link krepšio, Bruce‘as Brownas realizavo baudas, o Griffinas atseikėjo dar vieną tritaškį ir uždarė rungtynes – likus žaisti pusantros minutės „Nets“ pirmavo 114:103.

„Nets“: Kyrie Irvingas 31 (9/17 dvit., 3/8 trit., 6 atk. kam., 12 rez. perd.), Joe Harrisas 28 (7/12 trit., 6 atk. kam.), Jamesas Hardenas 17 (5/7 dvit., 7/7 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Nicolas Claxtonas 12 (6/7 dvit., 8 atk. kam.), Blake'as Griffinas 11 (2/3 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Bruce'as Brownas 10 (6/6 baud., 6 atk. kam.).

„Rockets“: Kevinas Porteris 20 (7/10 dvit., 2/6 trit., 6 rez. perd.), Danuelis House'as 18 (4/8 trit., 5 atk. kam.), Christianas Woodas (3/7 dvit., 1/5 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 3 blok.) ir Kelly Olynykas (5/5 dvit., 4 rez. perd., 2 blok.) po 14, Sterlingas Brownas (3/7 trit.) ir D.J. Augustinas (3/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 11, Jae'Seanas Tate'as (2 blok.) bei Avery Bradley (4/6 dvit., 0/5 trit.) po 8.

Atrinkti (0) Visi (3)
Legendinė 2003 m.Nets komanda buvo.Carteris,Kiddas,Martinas,dar Van Hornas,jei neklystu.O ten tai buvo komanda,kuriai beje nepavyko tapti čempionais.Tada Pistons su savo gynyba visus daužė,geri laikai buvo.